آخرین مهلت ارسال مقاله به کنفرانس مهندسی معدن ایران

آخرین مهلت ارسال مقاله به کنفرانس مهندسی معدن ایران

پروژه آسان: دوازدهمین کنفرانس مهندسی معدن ایران، اول و دوم اسفندماه امسال در دانشگاه کاشان انجام می شود.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، علی عالی انوری، دبیر کنفرانس با بیان این خبر اضافه کرد: این کنفرانس با همکاری انجمن مهندسی معدن ایران و دانشگاه کاشان برگزار می شود.
وی اشاره کرد: انجمن مهندسی معدن ایران به عنوان با اهمیت ترین نهاد علمی غیردولتی در عرصه مهندسی معدن کشور، پیشرو در گسترش، پیشبرد و ارتقای مهندسی معدن در حوزه های آموزشی، پژوهشی و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی است.
انوری اضافه کرد: ارتباط سازمان یافته و همکاری راهبردی دانشگاه کاشان به عنوان یکی از دانشگاه های پیشرو در مهندسی معدن و انجمن مهندسی معدن ایران می تواند حلقه اتصال قدرتمندی را بین عرصه دانش و فناوری از یک طرف و عرصه صنعت از جانب دیگر فراهم آورد و الگویی مناسب از همکاری و تعاون را فرا روی دیگر سازمان های مشابه قرار دهد.
وی اظهار داشت: رویداد پیش رو در اسفند ماه، فرصتی مغتنم برای گردهمایی مستقیم کلیه ذینفعان صنعت معدن شامل اساتید دانشگاهی، دانشجویان، پژوهشگران، مدیران و کارشناسان صنعت معدن را فراهم نموده تا به شور نشسته و چالش ها، فعالیت ها و دستاوردهای اخیر خودرا به اشتراک گذارند.
به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، دبیر این کنفرانس، مهلت ارسال مقالات را تا ۲۰ آذرماه سال جاری عنوان نمود و اضافه کرد: پژوهشگران می توانند آثار خودرا به دبیرخانه این کنفرانس به آدرس دانشگاه کاشان، دانشکده مهندسی یا به آدرس الکترونیکی https: //12th-irsme.kashanu.ac.ir/ ارسال نمایند.
انوری با اعلان اینکه این کنفرانس برای نخستین بار در استان اصفهان برگزار می شود، اشاره کرد: دانشگاه کاشان و انجمن مهندسی معدن کشور، مقدم قلم و قدم تمامی بزرگوران را در رویداد معدنی اسفند ماه امسال گرامی می دارد.
منبع:

1402/08/13
09:21:14
5.0 / 5
158
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه