در حكم سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری علوم پزشكی تهران تاكید شد

توجه ویژه به ارتقای استانداردهای اخلاق در پژوهش

توجه ویژه به ارتقای استانداردهای اخلاق در پژوهش

پروژه آسان: به گزارش پروژه آسان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در حکمی دکتر علی اکبری ساری را به سمت سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه منصوب و در نامه ای از خدمات دکتر اکبر فتوحی معاون پیشین تقدیر نمود.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، در متن حکم دکتر حسین قناعتی، خطاب به دکتر علی اکبری ساری آمده است:
«دانشگاه علوم پزشکی تهران بعنوان نماد آموزش عالی در حیطه علوم پزشکی وظیفه خود می داند که با قوت، رسالت خویش را در زمینه های آموزش، تحقیق و فناوری، درمان، بهداشت و عرضه خدمات سلامت باکیفیت مطلوب و به صورت روزآمد پیگیری و محقق کند. نظر به تعهد، تجربه، توانمندی و سوابق پرارزش علمی و اجرایی جنابعالی، شما را با حفظ سمت و کلیه وظایف قبلی، بعنوان سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه منصوب می نمایم.
انتظار می رود با تعامل سازنده با سایر معاونین و بهره مندی از توان مدیران و کارشناسان آن حوزه، علاوه بر تدبیر امور جاری، بر مبنای آیین نامه ها، ضوابط و مقررات موجود، نسبت به برنامه ریزی جهت امور ذیل تا حصول نتیجه اهتمام ویژه مبذول فرمائید:
* عملیاتی کردن برنامه های توسعه و سلامت دولت متناسب با مأموریت های آن حوزه
* تعیین اولویت های آن حوزه با عنایت به اسناد بالادستی، بخصوص نقشه علمی و همینطور تجارب برنامه های پیشین دانشگاه با هدف پیگیری برنامه ۴ ساله ۱۴۰۴ -۱۴۰۰ دانشگاه با تاکید بر ارتقای کیفی پژوهش، تحقیقات و فناوری
* برنامه ریزی با هدف حمایت بیشتر از پژوهش های محصول محور، کاربردی، با هدف حل مسائل حوزه سلامت کشور و همینطور توسعه مراکز رشد و شرکتهای دانش بنیان
* ضرورت توجه ویژه به ارتقای استانداردهای اخلاق در پژوهش
* توجه خاص به ارتقای کرامت نیروی انسانی معاونت، احساس آرامش و امنیت شغلی آنها همراه با افزایش بهره وری
* صیانت از منابع فیزیکی و مالی، خلق منابع جدید مالی و مدیریت هزینه ها
امید می رود حوزه تحقیقات و فناوری دانشگاه با به کار گرفتن تمام توان و ظرفیت، به حرکت خود با سرعت و شتاب مطلوب در جهت اهداف تعیین شده ادامه دهد.
از درگاه خداوند متعال توفیق شما را در انجام امور محوله خواستارم.»
به نقل از معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران، در متن نامه قدردانی دکتر حسین قناعتی از دکتر اکبر فتوحی هم آمده است:
«مسئولیت پذیری و همکاری اعضای هیأت علمی در اداره امور اجرایی دانشگاه علوم پزشکی تهران، بدون تردید یکی از مهم ترین عوامل پیشرفت آن در دوره حیات پربرکت دانشگاه بوده است.
ضمن پذیرش استعفای جنابعالی لازم می دانم از تلاش ها و خدمات پرارزش جنابعالی در زمان تصدی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه که نتایج پرباری به دنبال داشته است، سپاسگزاری نمایم و برایتان از درگاه خداوند متعال سلامتی و سعادت روز افزون مسئلت کنم.
امیدوارم دانشگاه و عرصه نظام سلامت کشور همچنان بتواند از تجارب و توانمندی های ارزشمند شما بهره مند شود.»
منبع:

1402/08/14
12:59:36
5.0 / 5
152
تگهای خبر: آموزش , پزشك , پژوهش , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه