رئیس پارك علم و فناوری استان اردبیل:

دانشگاه ها در جهت تقویت فرهنگ خودباوری در جوانان و دانشجویان پیشگام باشند

دانشگاه ها در جهت تقویت فرهنگ خودباوری در جوانان و دانشجویان پیشگام باشند

به گزارش پروژه آسان، اردبیل رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل اظهار داشت: دانشگاه ها در جهت تقویت فرهنگ خودباوری در جوانان و دانشجویان پیشگام باشند.


یوسف عباس پور ۲۹ آبان در جشنواره جهادگران علم و فناوری استان اردبیل بکارگیری ظرفیت نخبگان، شبکه سازی و توسعه فرهنگ اقتصاد دانش بنیان از اهداف اساسی این جشنواره است، اظهار داشت: بخش عمده موفقیت های کشور مرهون جانفشانی و جانبازی رزمندگان در دوران دفاع مقدس است که روحیه خودباوری را در جوانان امروز ایجاد کردند.
وی ادامه داد: دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی استان باید در جهت تقویت فرهنگ خودباوری در جوانان و دانشجویان اقدام نمایند.
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل ضمن اشاره به تسهیلات و حمایت های دولتی از شرکتهای دانش بنیان و فناور، افزود: پارک علم و فناوری اردبیل به دنبال شناسایی و رفع نیازهای فناورانه بوده و مسئله اصلی خویش را در جهت رفع نیازهای استان و کشور قرار داده است.
جهانبخش عطایی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اشاره به اینکه امروز عرصه علمی جزو ضروری ترین عرصه ها است، اظهار داشت: رویکرد بسیج هم امروز به سمت علم و پژوهش است.
وی با اشاره به اینکه طبق بیانات اخیر مقام معظم رهبری ایمان و علم دو بال یک انسان در جهت رشد و تعالی است، اضافه کرد: بسیج در زمینه های مختلف دارای مأموریت بوده و در جهت پرکردن خلاها در جهت اهداف انقلاب و نظام نقش ایفا می کند.
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل خاطرنشان کرد: بسیج در زمینه علم و فناوری نقش تسهیلگری داشته و در جهت شناسایی نخبگان و افراد دارای ایده و فکر گام برمی دارد و در کنار مسؤلان است.
وی تصریح کرد: سازمان علمی، پژوهشی و فناوری سپاه در جهت حمایت مادی و معنوی از نخبگان، مخترعان، پژوهشگران و مبتکران در خدمت این قشر است.
منبع:

1402/08/30
08:49:58
5.0 / 5
77
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه