با حكم وزیر آموزش و پرورش؛

دكتر خنیفر بعنوان اولین رئیس دانشگاه فرهنگیان منصوب گردید

دكتر خنیفر بعنوان اولین رئیس دانشگاه فرهنگیان منصوب گردید

پروژه آسان: همزمان با یكصدمین سالگرد تربیت معلم و با حكم دكتر بطحائی وزیر آموزش و پرورش، دكتر خنیفر بعنوان اولین رئیس دانشگاه فرهنگیان منصوب گردید.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، همزمان با یكصدمین سالگرد تربیت معلم و در چهارمین همایش ملی تربیت معلم در دانشگاه خوارزمی، به نمایندگی از دكتر بطحائی وزیر آموزش و پرورش، حكم انتصاب دكتر حسین خنیفر به ریاست دانشگاه فرهنگیان برای یك دوره ۴ ساله به ایشان ابلاغ و اعطاء شد و بر این اساس دكتر خنیفر به اتفاق آراء و تائید شورای عالی انقلاب بعد از سه سرپرست پیشین دانشگاه و با گذشت ۱۴۷ روز سرپرستی بعنوان "اولین رئیس دانشگاه فرهنگیان" منصوب گردید.
متن حكم وزیر آموزش و پرورش به این شرح است:
«نظر به تععهد، تخصص و تجارب پرارزش و مراتب علمی جنابعالی و به استناد ماده ۱۰ اساسنامه دانشگاه و مصوبه بیست و پنجمین جلسه كمیته منتخب تایید صلاحیت روسای دانشگاه ها مورخ ۹۷/۰۱/۲۶ شورای عالی انقلاب فرهنگی، به باعث این حكم به مدت چهار سال بعنوان "رئیس دانشگاه فرهنگیان" منصوب می شوید.
امید است در پرتو توجهات ایزد منان و پیروی از منویات گهربار مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های رییس جمهور محترم و در چارچوب سیاست ها و برنامه های اینجانب به مجلس شورای اسلامی نسبت به انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.
انتظار میرود با مشاركت اساتید، صاحبنظران، كاركنان و دانشجومعلمان عزیز و تعامل سازنده با مسئولین محترم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدیران دانشگاه های سراسر كشور، شاهد تحولات و نوآوری كمی و كیفی در نظام تربیت معلم كشور بر مبنای سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش باشیم.
توفیق جناب عالی را در انجام مسئولیت ها در جهت نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید از خداوند منان مسالت دارد.»
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، به استناد اساسنامه این دانشگاه، صدور حكم رئیس دانشگاه منوط به پیشنهاد وزیر آموزش و پرورش، تأیید وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی است كه شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه پیشین خود، انتصاب دكتر خنیفر به ریاست دانشگاه را تصویب كرده بود.
حسین خنیفر بعنوان چهارمین سرپرست دانشگاه در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۶ از جانب دكتر بطحائی وزیر آموزش و پرورش بعنوان سرپرست دانشگاه فرهنگیان منصوب شده بود.
پیش از این اسدالله اسدی گرمارودی، جهانبخش محبی نیا و محمود مهر محمدی سرپرستی این دانشگاه را به عهده داشتند.1397/02/18
12:22:54
5.0 / 5
4677
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه