تذكرات كتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی كشور

تذكر ۱۴ نماینده درباره وقایع خلاف اخلاق در منطقه ۲ آموزش وپرورش تهران

تذكر ۱۴ نماینده درباره وقایع خلاف اخلاق در منطقه ۲ آموزش وپرورش تهران

پروژه آسان: یك عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تذكرات كتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی كشور را قرائت كرد.به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، متن این تذكرات كه توسط علی اكبر رنجبرزاده قرائت شد به شرح زیر است:

شریف پور نماینده ماكو به رییس جمهور: بازگشت عوارض خروج از كشور مرزنشینان و دانشجویان به سال ۱۳۹۶، به وزیر ورزش و جوانان: دلیل دستورات صادره از جانب شما مرتبط با اماكن ورزشی شهری و روستایی چهار شهرستان ماكو چیست. شریف پور به همراه اكبر رنجبرزاده به وزیر آموزش و پرورش: پرداخت مطالبات فرهنگیان بازنشسته در سال ۹۶ و پرداخت پاداش آخر خدمت.

بابایی صالح نماینده بوئین زهرا به اتفاق ۱۲ نفر از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش و وزیر دادگستری: در مورد وقایع خلاف اخلاق و شرع در منطقه ۲ آموزش و پرورش تهران در یكی از مدارس غیرانتفاعی انتظار برخورد جدی و مجازات متناسب در اسرع وقت و اطلاع به نمایندگان مجلس را داریم.

ساداتی نژاد نماینده كاشان به اتفاق آقایان ابطحی، حسینی، حاجی، سالك، فولادگر، موسوی لارگانی به وزیر آموزش و پرورش: تسریع در انتصاب رییس آموزش و پرورش كاشان و مدیركل آموزش و پرورش استان اصفهان، به وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی: دلیل عدم رعایت حق كارگران كاشانی در احداث بیمارستان تامین اجتماعی كاشان باوجود وعده ۱۵ ساله چیست.

نادری نماینده اورامانات به وزیر راه و شهرسازی: چرا بین نیروهای خدماتی و شركتی فرودگاه های كشور و دیگر نیروهای قراردادی در پرداخت حقوق و سایر مزایا تفاوت فاحش مشاهده می شود، به رییس جمهور: در مورد نیروهای قرارداد مستقیم با سابقه بالا برای رشته های مرتبط تعیین تكلیف كنید.

محمدی نماینده قزوین به وزیر راه و شهرسازی، تعاون و كار و رفاه اجتماعی: رسیدگی به درخواست های رانندگان حمل و نقل جاده ای در خصوص افزایش منطقی كرایه حمل كالا و نظارت بر دریافت كارمزد شركت های حمل و نقل و تولید واحدهای نوبت نویسی و پیشگیری از سوء استفاده های شركت های حمل و نقل از بیمه مسئولین مدنی و بازنگری در قوانین بیمه تامین اجتماعی در مورد سهم رانندگان و سختی كار رانندگان حمل و نقل این افراد.

نیازآذری نماینده بابل به وزیر ورزش و جوانان: نظارت بیشتر بر مسابقات ورزشی همچون فوتبال و عملكرد فدراسیون فوتبال تا حق تیم ها ضایع نگردد.

نورقلی پور نماینده كردكوی به وزیر نیرو: ضرورت رسیدگی عاجل به كمبود آب شرب تعداد بالایی از روستاهای مناطق شمالی و شرق استان گلستان.

عابدی نماینده اصفهان به وزیر نیرو: هر چه سریعتر اقدام لازم جهت كنترل برداشت های آب به صورت خلاف و مازاد از سهمیه صورت گیرد تا مردم اصفهان جهت تامین آب آشامیدنی بیش از این دچار مشكل نشوند.

حاجی نماینده شاهین شهر به وزیر كشور: لزوم رسیدگی به پرونده پدیده شاندیز با عنایت به تعهدات شما در خرداد سال ۹۶ در مجلس شورای اسلامی.

قاضی پور نماینده ارومیه به وزیر دادگستری: ضرورت تولید تمهیدات لازم به منظور حفظ جان وكلای دادگستری.

سیدابوالفضل موسوی نماینده یزد به اتفاق آقایان تابش و دهقانی به وزیر كشور: تامین امنیت برای خطوط انتقال برق و آب یزد.

كیان پور نماینده درود به رییس جمهور: دستور موكد به سازمان حفاظت از محیط زیست و سازمان امور عشایر كشور به منظور جلوگیری از تخریب و احداث جاده دسترسی به دریاچه گهر اشترانكوه لرستان.

چنارانی نماینده نیشابور به وزیر راه و شهرسازی: آقای آخوندی نیروهای پیمانكار طرف قرارداد شركت رجاء و راه آهن جمهوری اسلامی ایران سوزن بانان و نگهبانان خط ۲۰ ماه بیمه پرداخت نشده و بالای چهار ماه حقوق نگرفتند.

اكبری نماینده شیراز به وزیر كشور: چرا امنیت رانندگان بخش حمل و نقل بخصوص استان فارس تامین نمی گردد و عده ای فرصت طلب با تهدید جانی و وارد كردن خسارت باعث ناامنی و اختلال در جابجایی كالا و محصولات كشاورزی می شوند.

تاج الدین نماینده اصفهان به وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی: عدم اجرای طرح بیمه بازنشستگی فراگیر برای ایرانی ها در جهت عمل به اصل ۲۹ قانون اساسی، به وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی: اجرای ماده ۹۶ قانون كار در مورد كارگاه های ساختمانی و پیشگیری از حوادث ناشی از كار.

اكبری نماینده بجنورد به رییس جمهور: بی تفاوتی و عدم توجه مسئولین به تعطیلی پروازهای فرودگاه بجنورد.

نوروزی نماینده رباط كریم به وزیر دادگستری: چرا از قضاتی كه به مجازات های جایگزین حبس روی می آورند، تجلیل نمی گردد.

عبداللهی نماینده اهر و هریس به وزیر جهاد كشاورزی: چرا مدیركل دامپزشكی آذربایجان شرقی كه در جریان تب برفكی سال ۹۶ دام های شهر اهر و هریس بسیار ضعیف عمل كرده و سبب تلف شدن صدها دام شده است، امروز بعنوان مدیر شایسته انتخاب شده است.

محمودزاده نماینده مهاباد به وزیر صنعت، معدن و تجارت: چرا به وضعیت نامساعد مرغداران كشور رسیدگی نمی گردد.

سیدقاسم جاسمی نماینده كرمانشاه به وزیر آموزش و پرورش: عدم نظارت شما سبب فاجعه ناگوار و غیراخلاقی در یكی از مدارس تهران شده كه هیچ وقت قابل جبران نیست.
1397/03/08
23:24:40
5.0 / 5
4588
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه