تحصیل ۱۱۰ هزار دانش آموز اتباع خارجی در مدارس شهرستانهای تهران

تحصیل ۱۱۰ هزار دانش آموز اتباع خارجی در مدارس شهرستانهای تهران

پروژه آسان: مدیركل آموزش و پرورش شهرستان های تهران با اشاره به آمار دانش آموزان مشغول به تحصیل در شهرستان های تهران، اظهار نمود: از مجموع ۱میلیون و ۴هزار دانش آموز در شهرستان های تهران، ۱۱۰هزار دانش آموز اتباع خارجی اشتغال به تحصیل دارند.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، صبح امروز، آموزشگاه ۶كلاسه شهدای دانایی روستای حصارقاضی در بخش جواد آباد شهرستان ورامین با همكاری كمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان و مشاركت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و با حضور سید محمد بطحایی، نقوی حسینی نماینده ورامین در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از خیرین و مسئولین به بهره برداری رسید.
در این آئین مدیركل آموزش و پرورش شهرستان های تهران با اشاره به آمار دانش آموزان مشغول به تحصیل در شهرستان های تهران، اظهار نمود: از مجموع ۱میلیون و ۴هزار دانش آموز در شهرستان های تهران، ۱۱۰هزار دانش آموز اتباع خارجی اشتغال به تحصیل دارند.
عبدالرضا فولادوند خاطرنشان كرد: منطقه جواد آباد بیشترین اتباع را در مدارس خود جای داده است.
در ادامه مراسم، نماینده ورامین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه در این شهرستان گامی بسیار مبارك در مورد راه اندازی مدرسه و پوشش اتباع خارجی برداشته شده است، اظهار داشت: گستره آموزش و پرورش بسیار وسیع است و این مورد می طلبد كه همه نهادها و ارگانها همچون نمایندگان مجلس شورای اسلامی، آموزش و پرورش را در راه تعلیم وتربیت همراهی كنند.
به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وی افزود: دولت و مجلس برای حل مشكل فضای آموزشی باید همتی مضاعف داشته باشند و آموزش و پرورش را در این خصوص یاری كنند.
گفتنی است این دبستان با رعایت شاخصه های استاندارد، در زمینی به مساحت۲هزار و۶۰۰متر مربع و زیربنای ۶۸۵متر مربع راه اندازی و دارای ۶باب كلاس ۳ اتاق اداری، نمازخانه، یك آزمایشگاه، كتابخانه و یك سالن چند منظوره است و دانش آموزان اتباع خارجی در آن اشتغال به تحصیل دارند.
1397/07/24
19:23:13
5.0 / 5
4572
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه