شركت های چاپ كتب درسی حداكثر تا ۱۵ آبان كاغذ دارند

شركت های چاپ كتب درسی حداكثر تا ۱۵ آبان كاغذ دارند

پروژه آسان: سرپرست سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی كشور از كمبود كاغذ و بروز مشكلاتی در ترخیص آن از گمرك ابراز نگرانی كرد و اظهار داشت: حداكثر تا ۱۵ آبان كاغذ داریم و درخواست ما این است كه هرچه زودتر كاغذها از گمرك برسند تا خللی در چاپ كتب درسی سال آینده پیش نیاید.


حیدر تورانی در گفت وگو با ایسنا، درباره مشكل تهیه كاغذ برای چاپ كتب درسی سال آتی توضیحاتی عرضه و اظهار نمود: متأسفانه علی رغم پیگیری های ما و شخص وزیر از دولت و بانك مركزی همچنان با مشكل كاغذ برای تولید و چاپ كتب سال آینده روبرو می باشیم.

وی ادامه داد: حداكثر تا ۱۵ آبان كاغذ داریم. بخشی از كاغذهای خریداری شده ما در گمرك مانده است، برخی در كشتی است و برخی دیگر هنوز بارگیری نشده است.

سرپرست سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با اشاره به اینكه دولت كمك نماید تا ارزهای لازم و یارانه كتب تعلق بگیرد عنوان كرد: كتب درسی باید حتما بموقع چاپ و آماده شوند تا اضطراب دیر رسیدن كتب درسی در سال آینده دانش آموزان را آزار ندهد.

تورانی افزود: البته علاوه بر نگرانی كه بابت تاخیر در چاپ كتب درسی داریم، كارخانه های ما هم با مشكل روبرو می شوند چونكه اكنون سه شیفت فعالیت می نمایند و اگر تعطیل شوند احتمال بیكاری كارگران وجود دارد.

تورانی تصریح كرد: تمام هم و غم ما تامین به موقع كاغذ است. هر كارخانه ای در داخل كاغذ بفروشد ما خریدار هستیم و با كارخانجات خارج از كشور هم در حال رایزنی هستیم و درخواست ما این است هرچه زودتر كاغذها از گمرك برسند تا خللی در چاپ كتب درسی سال آینده پیش نیاید.
1397/08/04
15:35:22
5.0 / 5
5486
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه