دستورالعمل جدید آموزش و پرورش برای برگزاری آزمون های آزمایشی در مدارس

دستورالعمل جدید آموزش و پرورش برای برگزاری آزمون های آزمایشی در مدارس

پروژه آسان: وزیر آموزش و پرورش درباره متوقف شدن توزیع شیر در مدارس اظهار داشت: هنوز اعتباری برای توزیع شیر دریافت نشده اما شواهد نشان داده است كه با عنایت به اهمیت سلامت دانش آموزان اعتباراتی در این زمینه ابلاغ شود.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، محمد بطحایی در حاشیه مراسم رونمایی از توانمندسازی والدین كاركنان و دانش آموزان درباره حذف كتاب های كمك آموزشی و آزمون ها در دوره متوسطه دوم اظهار داشت: تا زمانیكه كنكور به همین شكل برگزار گردد نمی توانیم بگوییم بچه ها به كلاسهای آموزشی نروند و نمی توانیم مطالبات دانش آموزان و خانواده ها را پاسخگو باشیم و بگوییم كه در خانه و مدرسه دانش آموزان از كتاب های كمك آموزشی استفاده نكنند.
وزیر آموزش و پرورش اظهار نمود: بعضی از موسسات از گذشته مجوزهایی را در این زمینه دریافت كرده اند كه این مجوزها باید باردیگر در جهت سیاست های جدید آموزش و پرورش تغییر كند.

به قول وی در هفته آینده دستورالعمل جدیدی به منظور استفاده از كتاب های كمك آموزشی و آزمونهای آزمایشی كه در مدارس برگزار می گردد برای استان ها و مدارس ارسال خواهد شد و ملاك برخورد با موسسات همین دستور العمل است.
بطحائی اضافه كرد: در این زمینه بررسی های حقوقی انجام شده و همه مجوزهایی كه تا قبل از این موسسات از آموزش و پرورش و یا از ارشاد و مراجع مختلف دریافت كرده اند در بررسی حقوقی قرار می گیرند و سپس با موسساتی كه دارای دامنه های گسترده ای هستند، مذاكراتی انجام می گردد.
ایشان در ادامه در پاسخ به این سوال كه چرا تا كنون توزیع شیر در مدارس متوقف شده اظهار داشت: هنوز اعتباری برای توزیع شیر دریافت نشده و شواهد نشان داده است كه با عنایت به اهمیتی كه بحث توزیع شیر در سلامت دانش آموزان دارد امید داریم كه ابلاغ اعتبار در این زمینه صورت گیرد.
1397/08/16
14:52:10
5.0 / 5
5171
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه