در كمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس انجام شد:

بررسی مطالبات دستگاه های در رابطه با كمیسیون آموزش از بودجه سال آینده

بررسی مطالبات دستگاه های در رابطه با كمیسیون آموزش از بودجه سال آینده

پروژه آسان: یك عضو كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز(یكشنبه) كمیسیون متبوع خود، اظهار داشت: در جلسه امروز یك بررسی بر وضعیت بودجه سال جاری داشتیم و مطالبات دستگاه های در رابطه با كمیسیون آموزش را از بودجه سال آینده مورد بررسی قرار دادیم.علیرضا سلیمی در گفت وگو با ایسنا، درباب جلسه امروز كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: محور جلسه امروز عموما درباب بودجه كشور بود. در جلسه امروز یك بررسی بر وضعیت بودجه سال جاری داشتیم و بررسی كردیم كه چند درصد موارد بودجه سال جاری محقق شده است و چند درصد انحراف داشته است.

وی اضافه كرد: ما مطالبات دستگاه های در رابطه با كمیسیون آموزش را از بودجه سال آینده مورد بررسی قرار دادیم. ما نیازهای دستگاه های مرتبط مانند وزارت آموزش و پرورش، وزارت علوم، سازمان فنی وحرفه ای، دانشگاه پیام نور، دانشگاه فرهنگیان و وزارت بهداشت را در مبحث تجهیزات، آزمایشگاه، منابع انسانی و افزایش حقوق با عنایت به افزایش تورم، مورد توجه قرار دادیم كه ببینیم بر طبق این موارد چه مباحثی باید در بودجه سال بعد پیش بینی شود تا برای مثال كارمندان در بحث حقوق تحت فشار نباشند.

سلیمی بیان كرد: همین طور بررسی كردیم آیا بودجه پژوهشی واقعا به جا هزینه شده است یا خیر؟ كلیه معاونین وزرای دستگاه های مربوطه در این نشست حضور داشتند.
1397/09/12
14:02:16
5.0 / 5
4489
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه