راه اندازی شبكه اجتماعی ویژه آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی

راه اندازی شبكه اجتماعی ویژه آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی

پروژه آسان: رئیس سازمان نهضت سوادآموزی از تولید و طراحی شبكه اجتماعی ویژه آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی آگاهی داد و اظهار داشت: طرح آموزش حضوری آموزش دهندگان را در دست اجرا داریم و امید است تا آخر سال آموزش مدرسین ملی به اتمام برسد و از شروع سال آتی هر فصل یك كارگاه برگزار گردد.


علی باقرزاده در گفت وگو با ایسنا، درباره شیوه های جدید آموزش و بازآموزی آموزشیاران در نهضت سوادآموزی اظهار نمود: در حال خروج از روند استفاده از وب و حركت به سمت شبكه های اجتماعی هستیم. شبكه اجتماعی كه در دست تولید داریم دارای سه بخش اصلی یادگیری و تجارب یادگیری، ارزشیابی و شركت در آزمون ها است.
وی ادامه داد: در این شبكه اجتماعی آموزش دهندگان تجارب خوب و مفید تدریس خودرا در چارچوب عكس و ویدئو به اشتراك می گذارند تا دیگران نقد و بررسی نمایند و نظر بدهند. در این میان بهترین تدریس ها و تولید محتواهای انجام شده انتخاب می شوند و جوایزی به آنها تعلق می گیرد. این كار به كارشناسان ما باز كمك می نماید تا بتوانند در این تعاملات ایرادات كتاب ها را احصاء و اصلاح كنند. دانستن اینكه سوادآموزان با كدام بخش از كتاب ارتباط برقرار نمی كنند، كدام تصاویر جذابیت ندارند و چه دروسی مورد استقبال قرار می گیرند، بسیار مهم می باشد.
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به اینكه در این شبكه اجتماعی ارزشیابی و برگزاری آزمون باز انجام میگردد اظهار داشت: بخش آزمون های آزمایشی استخدامی و آزمون های مربوط به این دوره ها باز در این اپلیكیشن قرار می گیرد، البته این شبكه اجتماعی باید به گونه ای باشد كه هویت افراد مشخص باشد و فقط آموزش دهنده هایی كه با ما كار می كنند آنجا حضور داشته باشند.
باقرزاده افزود: پرونده پرسنلی و سوابق آموزش دهندگان باز از این طریق در دسترس و قابل رصد خواهد بود.
وی با اشاره به اینكه كار دیگری را باز برای آموزش دهندگان آغاز نموده ایم عنوان كرد: آموزش های حضوری به آموزش دهندگان از چند روز گذشته شروع شده است. بازخوردهایی از همكاران دریافت كرده ایم كه نشان داده است باوجود مفید بودن فیلم ها و آموزش های مجازی، استقبال و تمایل برای دوره های حضوری و رو در رو بیشتر است. مجوزی از آموزش و پرورش برای تربیت ۱۰۰ تا ۱۱۵ مدرس ملی دریافت كرده ایم كه حدود ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ مدرس استانی را تربیت می كنند و در هر فصل حداقل یك كارگاه آموزشی برای آموزش دهندگان در استان ها برگزار می گردد.
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به اینكه می خواهیم آموزش موبایلی را رواج دهیم اظهار داشت: منابع لازم پیش بینی شده و امید است تا آخر سال آموزش مدرسان ملی به اتمام برسد و از شروع سال آتی هر فصل یك كارگاه برگزار گردد.1397/10/08
13:49:10
5.0 / 5
4365
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه