آتش نشانان به مدارس می روند

بازرسی ایمنی ۲۵۰۰ مدرسه و مهدكودك پایتخت

بازرسی ایمنی ۲۵۰۰ مدرسه و مهدكودك پایتخت

پروژه آسان: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از بازدید كارشناسان آتش نشانی از تجهیزات گرمایشی و امكانات ایمنی مدارس شهر تهران آگاهی داد.


سید جلال ملكی در گفت وگو با ایسنا، درباره اقدامات انجام شده از طرف آتش نشانی در مورد نظارت بر ایمنی مدارس و مهدهای كودك اظهاركرد: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران هر سال با هماهنگی اداره آموزش و پرورش، قبل از بازگشایی مدارس بازدیدهایی را از تمام مدارس شهر تهران خصوصاً قسمت تاسیسات آنها انجام داده و سفارش های ایمنی لازم را نمایش می دهد.
وی با اشاره به اینكه در اولین مرحله اجرای این طرح از بیشتر از ۲۵۰۰ مدرسه و مهدكودك در سراسر تهران بازدید ایمنی به عمل آمد، اظهار داشت: ۵۰۰۰ نفر ساعت از كارشناسان آتش نشانی در اجرای این طرح مشاركت داشتند.
ملكی با اشاره به اینكه در ۱۹۰۰ مدرسه باز دوره های آموزشی برای دانش آموزان، اولیاء و مسئولان مدارس برگزار شده است، اظهاركرد: مرحله بعدی این طرح كه شامل بازدید كارشناسان آتش نشانی از تجهیزات گرمایشی و امكانات ایمنی مدارس است بزودی در سراسر تهران اجرا خواهد شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با تاكید بر اینكه مسئولان مدارس باید با دقت نظر و بررسی كامل محیط پیرامون مدارس، موارد ناایمنی مانند چاله، گودال، آسفالت شكسته و... را به شهرداری نواحی اطلاع دهند، اظهار داشت: در طول سال تحصیلی كارشناسان سازمان آتش نشانی با بازگشت به مدارس نسبت به نمایش آموزش اصول ایمنی لازم به دانش آموزان در مقاطع مختلف اقدام می كنند.
به گفته ملكی، در سال های اخیر، آتش نشانی با حساسیت بیشتری به ایمنی اماكن آموزشی می پردازد و این مسئله از آن حكایت می كند كه مدیران این حوزه، اهمیت ایمنی را در مدارس به درستی درك كرده و در صدد اجرایی كردن آن هستند.1397/10/16
14:13:17
5.0 / 5
4425
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه