صدور كارت ویژه مربیان پیش دبستانی

صدور كارت ویژه مربیان پیش دبستانی

پروژه آسان: مدیركل دفتر آموزش پیش دبستانی وزارت آموزش و پرورش از شروع دوره های آموزشی ارتقای صلاحیت حرفه ای مربیان پیش دبستانی اطلاع داد و اظهار داشت: دوره های آموزشی را شروع و به موازات آن طرح را در كمیسیون منابع انسانی شورای عالی آموزش و پرورش مطرح كرده ایم و به محض آنكه مصوبه را دریافت نماییم از سال آینده «كارت شناسایی» ویژه مربیان پیش دبستانی را صادر می نماییم.


رخساره فضلی در گفت وگو با ایسنا، درباره برنامه ارزیابی صلاحیت مربیان پیش دبستانی اظهار نمود: این برنامه حالا در حال اجراست. برای نخستین بار در كشور ثبت نام از مربیان پیش دبستانی در سامانه LPMS انجام می گردد. ثبت نام به این منظور صورت می گیرد كه بانك اطلاعاتی مربیان پیش دبستانی وارد یك سامانه دولتی بشود. تا كنون بانك اطلاعاتی برای مربیان پیش دبستانی نداشته ایم.
وی ادامه داد: نخستین دوره آموزشی مربیان تحت عنوان تعلیم و تربیت اسلامی هفته آینده برگزار می گردد و پس از آن یك دوره درباره كلیات و برنامه درسی دوره پیش دبستانی خواهیم داشت.
مدیركل دفتر آموزش پیش دبستانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه مبانی دوره پیش دبستانی هم در دو هفته آینده برگزار می گردد اظهار داشت: دوره غیر حضوری هم تا آخر سال تحصیلی جاری اجرا می گردد و همزمان با آن دوره حضوری را خواهیم داشت. در واقع برنامه دوره های حضوری آماده و به استان ها ابلاغ گردیده است و دوره های غیرحضوری را هم با استفاده از بسترهایی چون تلویزیون تعاملی سینا پیش می بریم.
فضلی افزود: ما منتظر طی مراحل قانونی این مصوبه در شورای عالی نشدیم و دوره های آموزشی را شروع و به موازات آن طرح را در كمیسیون منابع انسانی شورای عالی آموزش و پرورش مطرح كرده ایم و به محض آنكه مصوبه را دریافت نماییم از سال آینده كارت شناسایی مربیان پیش دبستانی را صادر می نماییم.
وی با اشاره به اینكه ID كارت كمك می نماید تا مربیان ما هویت یابند و جایگاهشان مشخص شود اظهار نمود: پس از آنكه همكاران ما دوره ها را گذراندند، گواهی درجه ۲ كه سطح حداقلی است به آنها اعطا می گردد و سپس بسترهای لازم را فراهم می نماییم تا مربیان بتوانند گواهی درجه یك دریافت نمایند.1397/10/18
14:30:48
2.5 / 5
4566
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
آریانا:
یعنی الان مربیا بی هویت بودن بعد با هویت میشن ؟!

که چی بشه ؟!

بیمه میشن ؟ دیگه حقوقشون بیشتر از ۳۰۰ چهارصد تومن میشه ؟

اینده شغلیشون تضمین میشه

دقیقا یه توصیحی بدید بدونیم !
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه