حذف تدریس مدیران مدارس از سال آینده

حذف تدریس مدیران مدارس از سال آینده

به گزارش پروژه آسان دبیركل شورای عالی آموزش و پرورش توضیحاتی درباره حذف تدریس مدیران در كلاس های درس از سال آینده عرضه داد و اظهار داشت: باوجود دستاوردهای مثبت تدریس مدیران در كلاس های درس، برآیند نهایی كارهای كارشناسی صورت گرفته این بود كه اگر مدیر به مدیریت بپردازد در مجموع مفیدتر است.


مهدی نویدادهم در گفت و گو با ایسنا، درباره حذف ساعت تدریس مدیران مدارس اظهار نمود: مشاركت مدیران در تدریس، محاسنی دارد و آنها را با فرایند كلاس، درس و تدریس بیشتر آشنا می كند.
وی اضافه كرد: طبیعتا اشكالی كه بوجود آمده بود این بود كه مدیر در ساعاتی كه سركلاس بود، در حوزه مدیریتی اش حضور نداشت و ممكن بود اتفاقاتی در این ساعات رخ دهد و مدیر حضور نداشته باشد.
دبیركل شورای عالی آموزش و پرورش با اشاره به اینكه باوجود دستاوردهای مثبت تدریس مدیران در كلاس های درس، برآیند نهایی كارهای كارشناسی صورت گرفته این بود كه اگر مدیر به مدیریت بپردازد در مجموع مفیدتر است اظهار داشت: هرچند همان تدریس مدیر در كلاس هم توجیه داشت.
نویدادهم اضافه كرد: در مجموع صدمه عدم حضور مدیر در محل انجام وظیفه اش بیشتر از دستاوردهای مثبت تدریس بوده است.
وی درباره راهكار جبران كمبود نیرو به دنبال لغو شش ساعت تدریس الزامی مدیران عنوان كرد: آموزش و پرورش به دنبال چاره برای تامین نیرو است. تنها انگیزه تدریس مدیران فقط كمبود معلم نبود و مهمتر از آن این بود كه از نزدیك در صحنه حضور داشت و مستقیم با دانش آموزان در ارتباط بود. اما با تصمیم اتخاذ شده ساعت تدریس مدیران از سال آینده حذف می شود.1397/12/01
14:26:48
5.0 / 5
4301
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه