اطلاعیه مركز استعدادهای درخشان درمورد مسابقات خانه ریاضی

اطلاعیه مركز استعدادهای درخشان درمورد مسابقات خانه ریاضی

به گزارش پروژه آسان بر مبنای اطلاعیه مركز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، ثبت نام و برگزاری مسابقات خانه ریاضی مربوط به این مركز نیست.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، مركز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان؛ طی اطلاعیه ای به خانواده ها سفارش كرد به جز المپیادها و مسابقات رسمی این مركز، از ثبت نام و اعزام دانش آموزان به مسابقات بین المللی پرهیز كنند.
مركز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان در جهت انجام تكالیف و مأموریت های سازمانی خود، مسئول پیگیری و برگزاری ۹ المپیاد علمی زیر است كه هرساله طبق بخشنامه رسمی به مدارس متوسطه دوره دوم سراسر كشور و رسانه ها ارسال می شود.
۱-المپیاد فیزیك ۲- المپیاد زیست شناسی ۳- المپیاد نجوم و فیزیك ۴- المپیاد ادبی ۵- المپیاد سلول های بنیادی ۶- المپیاد كامپیوتر ۷- المپیاد ریاضی ۸- المپیاد شیمی ۹- المپیاد جغرافیا
برگزیدگان و تیم ملی المپیادهای علمی فوق، با مجوز وزیر بعد از موفقیت در مراحل مختلف، به رقابت های بین المللی اعزام می شود و از تسهیلات لازم برخوردار می باشند.
طبق قانون، مرجع شناسایی و اعزام تیم های دانش آموزی به مسابقات و المپیادهای بین المللی، بر عهده این مركز است.
بنابراین به خانواده ها مؤكداً سفارش می شود به جز المپیادها و مسابقات رسمی كه با محوریت این مركز برگزار می شود، از ثبت نام و اعزام به مسابقات بین المللی پرهیز كنند. این مركز در قبال اعزام دانش آموزان، خارج از فرایند قانونی فوق، هیچ مسؤولیتی ندارد و از درگیر كردن دانش آموزان متوسطه اول با این مسابقات پرهیز شود.
همینطور مركز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، در اطلاعیه ای به روسای ادارات و مدیران مدارس استعدادهای درخشان سراسر كشور اعلام نموده است با عنایت به سؤالات مكرر اولیاء دانش آموزان در خصوص ثبت نام و برگزاری مسابقات خانه ریاضی به اطلاع می رساند این مسابقه مربوط این مركز نبوده و هیچ تعهدی در برنامه ریزی، اعزام IMC۲۰۱۹ و تسهیلات دانش آموزان وجود ندارد.1397/12/27
22:23:40
5.0 / 5
4957
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه