درخواست های نماینده شبستر از رئیس قوه قضاییه و وزرای تعاون، نیرو و آموزش و پرورش

درخواست های نماینده شبستر از رئیس قوه قضاییه و وزرای تعاون، نیرو و آموزش و پرورش

به گزارش پروژه آسان نماینده مردم شبستر در مجلس از وزیر آموزش و پرورش خواست تا تفكیك جنسیتی در پایه چهارم تا ششم ابتدایی را در روستاهای شهرستان شبستر اجرایی كند.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، معصومه آقاپور در جلسه علنی امروز (یكشنبه) مجلس در تذكر شفاهی، از جلوگیری از بروز سیل از مقامات اجرایی و نظامی شهرستان شبستر تشكر كرد.
وی از رئیس قوه قضاییه خواست تا نسبت به شفافیت رای مالكیت بخش صوفیان و اجرای سریع آن و صدور اسناد مالكیت برای مردم این بخش اقدام نماید.
عضو كمیسیون اقتصادی مجلس در تذكری به وزیر تعاون از وی درخواست نمود تا درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان شبستر به درمانگاه تخصصی تبدیل گردد.
نماینده مردم شبستر در مجلس همینطور خواهان تخصیص اعتبارات لازم برای راه اندازی مجتمع رفاهی كارگران در شهر وایقان، تاسیس خانه امید برای بازنشستگان و تاسیس نمایندگی اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعی در دو بخش از شهرستان شبستر شد.
آقاپور از رئیس سازمان برنامه و بودجه درخواست نمود تا اعتبارات شهرداری ها بخصوص شهرداری های شهرستان كمتر از 25 هزار نفر و همینطور تخصیص صددرصدی اعتبارات برای تكمیل جاده شبستر – تسوج شد.
وی در تذكری به وزیر نیرو خواهان تسریع در راه اندازی نیروگاه صوفیان و نصیب سریع آب شیرین كن برای 12 روستای این بخش شد.
عضو كمیسیون اقتصادی مجلس از وزیر آموزش و پرورش خواست تا درس زبان تركی را در مدارس استان های شمال غرب كشور اختیاری كنید.
آقاپور همینطور خواهان ساماندهی سیستم های گرمایشی و تامین نیروی انسانی در بخش روستایی، تفكیك جنسیتی در پایه چهارم تا ششم ابتدایی در روستاهای حوزه انتخابیه و صدور مجوز راه اندازی دانشگاه فرهنگیان در شبستر شد.1398/01/26
15:28:19
5.0 / 5
4174
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه