برنامه های قرآنی آموزش و پرورش حذف نشده است

برنامه های قرآنی آموزش و پرورش حذف نشده است

پروژه آسان: مدیركل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: دانش آموزان در فضای دینی و ارزش های اسلامی پرورش یافته اند و در قبال نظام، وظایفی بر عهده دارند.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، محمدرضا مسیب زاده در آیین افتتاح سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، نماز و عترت دانش آموزان پسر سراسر كشور، اظهار نمود: تقویت ارزش های اسلامی و دینی یكی از رویكردهای مهم آموزش و پرورش است كه در این راستا برنامه ویژه ای تدارك دیده شده است. سند تحول بنیادین آموزش و پرورش توجه ویژه به تربیت در ساحت های شش گانه دارد.
این مسئول، مسائل دینی و اعتقادی، فناوری، زیباشناسی و هنری، زیستی و سیاسی و اجتماعی را از ساحت های تربیتی دانست و اظهار داشت: وظیفه همه ما نشر فرهنگ قرآن، ایثار و شهادت در جامعه است.
وی با اشاره به اینكه افراد حاضر در این رقابت ها، نماینده بیشتر از ۷.۵ میلیون دانش آموز هستند، بیان كرد: این افراد در مرحله كشوری حضور دارند و نفرات برتر به مرحله بین المللی راه می یابند. مسابقات قرآن، عترت و نماز، تنها مسابقه ای در آموزش و پرورش است كه مرحله بین المللی دارد.
این مسئول اشاره كرد: فعالیت های ویژه ای در حوزه قرآنی دنبال می نماییم. این دانش آموزان در فضای باارزش كشور رشد كردند و برای این نظام در قبال نشر احكام دینی وظیفه دارند.
وی با اشاره به تاكیدات مقام معظم رهبری در تربیت دینی و توجه به ارزش های اسلامی، تصریح كرد: با وجود مشكلات، چیزی از برنامه های قرآنی آموزش و پرورش حذف نشده است.
مسیب زاده به طرح قنات اشاره و اشاره كرد: قرآن، نماز، دوده (ع) و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت اولویت های وزارت آموزش و پرورش در چارچوب این طرح است كه در سطح كشور اجرا خواهد شد.1398/04/23
14:37:48
5.0 / 5
4204
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه