آموزش قرآن، خوشنویسی و ادبیات فارسی در مدارس سما

آموزش قرآن، خوشنویسی و ادبیات فارسی در مدارس سما

به گزارش پروژه آسان رئیس مركز حوزه ریاست، روابط عمومی و امور استان های دانشگاه آزاد اسلامی بر سه محور اصلی قرآن، خوشنویسی و ادبیات فارسی در مدارس سمای استان خراسان رضوی تاكید كرد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، دكتر علی سروری مجد در گردهمایی هم اندیشی و كارگاه محور معاونان و مدیران سمای استان خراسان رضوی بر سه محور اصلی قرآن، خوشنویسی و ادبیات فارسی در سطح مدارس سما استان خراسان رضوی تاكید كرد و اظهار داشت: دكتر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنا و دكتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی دغدغه زیادی در مورد امور فرهنگی در مدارس سما دارند.
وی ادامه داد: در این زمینه شوراهای تخصصی تشكیل شده تا از این طریق انتقال تجربیات در سطح مدارس به سهولت صورت گیرد.
وی ضمن قدردانی از مدیران مدارس سما به علت با اهمیت شمردن مسأله فرهنگ در سطح مدارس، اظهار نمود: امروز باید به مدارس سما توجه ویژه ای شود، چون كه دانش آموزان با همان فرهنگ و تربیتی كه در مدارس رشد یافته اند، وارد دانشگاه می شوند.
دكتر سروری مجد با اشاره به اینكه هنوز در مدارس سما یك مدل تربیتی ویژه تدوین نشده است، تاكید كرد: تدوین مدل تربیتی ویژه مدارس سما یكی از كارهای مهم دانشگاه است، تا تمایز این مدارس با سایر مدارس مشخص شود.
وی خواهان پیگیری این الگوی تربیتی توسط مدیران مدارس سما شد و تصریح كرد: پیاده سازی آن در مدارس بسیار اهمیت دارد.
معین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی در ادامه تصریح كرد: ما همیشه در كنار مدیران زحمتكش مدارس سما هستیم و باید با این تفكر پیش برویم كه اینجا مهمترین نقطه عالم است كه بر بام آن ایستاده ایم، چونكه رسالت ما تربیت اسلامی دانش آموزان این مرز و بوم است.1398/08/25
13:46:47
5.0 / 5
4228
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه