انسان مصنوعی سامسونگ

انسان مصنوعی سامسونگ

پروژه آسان: پروژه انسان مصنوعی سامسونگ درست مثل یك آواتار دیجیتالی می ماند، اما می تواند مانند انسان راه برود و حرف بزند؟در مورد پروژه اسرار آمیز نئون یعنی "انسان مصنوعی" سامسونگ مطلبی نوشته شد و گمان بر این بود كه این شركت به دنبال ساخت آواتارهای واقعی انسانی است كه می توان از آن برای سرگرمی و اهداف تجاری استفاده نمود.
اكنون، انتشار برخی توییت ها و ویدیوها تا حدودی این مساله را تایید می كند. البته هنوز اطلاعات دقیقی از این مساله در دسترس نیست.
رئیس پروژه نئون، Mistry، عكس زیر را كه بنظر می رسد یكی از آواتارهای احتمالی است منتشر نمود. او می گوید تكنولوژی Core R۳ كمپانی می تواند بطور خودكار عبارات، حركات و گفت و گوی جدید حتی به زبان هندی و كاملا متفاوت از داده های گرفته شده اصلی طراحی و ایجاد كند.

ویدیوهایی در رابطه با این پروژه در وبسایت نئون منتشر شدند كه حالا حذف شده اند. این ویدیو بسیار زیبا بوده درست مانند فیلم است و نه طراحی هایی كه با گرافیك انجام شده است. این فیلم را می توان در زیر مشاهده كرد.
یك سوال اصلی در مورد پروژه نئون وجود دارد: كامپیوتر تا چه اندازه در تولید این آواتارها نقش داشته است؟ این آواتارها كاملا توسط كامپیوتر ساخته شده یا با انیمیشن سازی روی صورت افراد واقعی به وجود آمده اند؟ و از همه مهم تر اینكه این آواتارها تا چه میزان در بیان عواطف واحساسات واقع گرایانه و شبیه انسان ها هستند. یك ادعای بزرگ این است كه این آواتارها را می توان با انسان های واقعی اشتباه گرفت، اما هم اكنون این یك جهش بزرگ به جلو نسبت به تكنولوژی فعلی است.

Mistry گفت: انسان های دیجیتال یك فناوری بسیار مهم در دهه ۲۰۲۰ خواهد بود. همین طور افزود فیلم های امروزی مملو از نمونه هایی است كه نشان میدهد هوش مصنوعی به دنیا ما وارد شده است. در صورتیكه این فیلم ها ممكنست تفكر ما در ارتباط با این واقعیت را گمراه كنند، انسان های مجازی یا دیجیتالی واقعی خواهند بود. یك انسان دیجیتال می تواند نقش خودرا در تبدیل شدن به قسمتی از زندگی روزمره ما گسترش دهد. اما باید منتظر ماند و دید كه آیا این آواتارهای نئون میتوانند مطابق این انتظارات باشند.
theverge.comمنبع:

1398/11/11
21:09:24
5.0 / 5
4797
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه