استقبال از برنامه های آموزشی شبكه های تلویزیونی بدنبال تعطیلی مدارس

استقبال از برنامه های آموزشی شبكه های تلویزیونی بدنبال تعطیلی مدارس

به گزارش پروژه آسان معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش اظهار نمود: برخی از برنامه های آموزشی قریب به100 هزار بار دانلود شده اند.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، علیرضا كمرئی در برنامه خبری شبكه خبر با ارزیابی از پروسه آموزشی در روزهای تعطیلی مدارس، اظهار نمود: بازخوردهایی كه از سراسر كشور گرفته ایم و نیز سنجش میزان دانلودهای برنامه های آموزشی رسانه ملی نشان میدهد كه استقبال از برنامه های آموزشی شبكه آموزش و شبكه چهار بسیار قابل توجه بود.
وی با اشاره به اینكه گرچه استفاده مستقیم از برنامه های آموزشی تلویزیون به سختی قابل سنجش است، اظهار داشت: میزان استفاده از این برنامه ها بوسیله تلویبیون و دانلودها نشان از استقبال قابل توجه از این برنامه ها دارد و برخی از دروس قریب به100 هزار بار دانلود شده اند كه ممكنست این میزان بیشتر نیز شود.
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش با اشاره به بارگذاری برنامه های آموزشی تلویزیون، اذعان كرد: برخی از فایل ها در پورتال های آموزش و پرورش استانها نیز بارگذاری می شوند و قابل استفاده هستند.
وی با اشاره به دعوت از معلمان و دبیران برای همكاری با برنامه های آموزش از راه دور، اظهار داشت: این فراخوان مربوط به معاونت آموزش ابتدایی بود كه از داوطلبان به امر آموزش دعوت به همكاری كرده بود؛ اما در معاونت متوسطه وضعیت متفاوت می باشد.
ایشان سپس افزود: در استان های تهران، البرز و شهرستان های استان تهران از سرگروه های درسی خواستیم دبیران برجسته هر رشته را برای این منظور به ما معرفی كنند.
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش اشاره كرد: هم اكنون شایستگی های فنی در 5 رشته آموزش داده می شود و به زودی بقیه رشته ها نیز به برنامه های آموزشی اضافه خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، كمرئی درانتها خطاب به خانواده های دانش آموزان، اظهار داشت: از خانواده ها می خواهیم چنانچه تا امروز به فرزندان شان جهت استفاده از برنامه های آموزشی تلویزیون كمك نكرده اند، آنها را پای تلویزیون بنشانند تا با جریان آموزش همراه شوند.1398/12/21
23:59:36
5.0 / 5
4026
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه