درخواست كمیسیون آموزش برای تغییر تقویم آموزشی

درخواست كمیسیون آموزش برای تغییر تقویم آموزشی

به گزارش پروژه آسان یك عضو كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت كه اكثریت اعضای این كمیسیون خواهان تغییر تقویم آموزشی در سال تحصیلی جاری به علت تعطیلات الزامی مدارس جهت جلوگیری از مبتلا شدن به كرونا هستند.


داوود محمدی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: با عنایت به تعطیلات الزامی برای جلوگیری دانش آموزان از مبتلا شدن به كرونا وزارت آموزش و پرورش باید كار كارشناسی دقیقی درباره تغییر تقویم آموزشی در سال تحصیلی جاری انجام دهد؛ در این حوزه لازم است وضعیت تمامی استان ها مورد بررسی قرار گرفته و برنامه ای برای سال تحصیلی باقیمانده عرضه شود. طبیعتا كمیسیون آموزش هم در اینباره ورود خواهد نمود.
به قول وی در شرایط فعلی تابستان زمان مناسبی برای تحصیل دانش آموزان است البته كه وزارت آموزش و پرورش مدعی است به صورت مجازی آموزش را دنبال می كند اما باز هم زیرساخت های لازم فراهم نیست بنابراین اكثریت اعضای كمیسیون خواهان تغییر تقویم آموزشی در سال تحصیلی جاری هستند.
محمدی در انتها باردیگر تصریح كرد كه باید متولیان امر آموزش با فراهم كردن مقدمات لازم و انجام كار كارشناسی تصمیمات درست را اتخاد كنند.1398/12/25
15:49:47
5.0 / 5
3390
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه