با صدور احكامی از سوی وزیرآموزش وپرورش

مدیركل دفتر فناوری اطلاعات و رئیس ستاد مستندسازی اموال غیرمنقول آموزش وپرورش منصوب شدند

مدیركل دفتر فناوری اطلاعات و رئیس ستاد مستندسازی اموال غیرمنقول آموزش وپرورش منصوب شدند

پروژه آسان: با صدور احكامی از سوی وزیرآموزش وپرورش «مدیر كل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات» و «رئیس ستاد مركزی مستندسازی اموال غیرمنقول وزارت آموزش وپرورش» منصوب شدند.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، وزیر آموزش وپرورش طی حکمی «محمود حبیبی» را بعنوان «مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات» انتخاب کرد.
متن حکم محسن حاجی میرزایی، به شرح زیر است: «باتوجه به صلاحیت و تجربیات جناب عالی، به باعث این ابلاغ بعنوان (مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات) منصوب می شوید.
امیداست با اتکال به خداوند متعال، پیروی از منویّات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های ریاست محترم جمهور، ضمن توجه به اولویت ها و سیاست های وزارت آموزش وپرورش برای اجرای سند تحول، علاوه بر وظایف محوله در پیگیری موارد ذیل اهتمام جدی داشته و نتیجه اقدامات را مستمراً به اینجانب گزارش نمایید.
سیاست گذاری، نیازسنجی، برنامه ریزی، ساماندهی و نظارت بر حوزه های مختلف فناوری اطلاعات، شامل سخت افزار، نرم افزار، شبکه های ارتباطی، به منظور گسترش فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات و افزایش میزان سرعت، دقّت و صحت عملیات و استقرار سیستم های تعاملات سازمانی و اتوماسیون اداری، مالی و آموزشی.
مدیریت امور فناوری اطلاعات و ارتباطات (گردآوری، سازماندهی، ذخیره و نشر اطلاعات در اشکال گوناگون، با استفاده از ابزارهای مختلف)، جهت استقرار نظام الکترونیکی در وزارت آموزش وپرورش.
طراحی، تولید، نگهداری، پشتیبانی و به روزرسانی سامانه های یکپارچه، بخصوص یکپارچه سازی سامانه های دانش آموزی، نیروی انسانی و مالی حداکثر تا مهرماه ۱۳۹۹ و کوشش برای استقرار و پیاده سازی آنها و آموزش نیروی انسانی برای بهره برداری مطلوب از آنها.
پیگیری مستمر برای اجرای ماده ۶۹ قانون برنامه ششم توسعه از راه تعامل سازنده با وزارت ارتباطات و واحدهای تابعه به منظور هوشمند سازی و امکان دسترسی به محتوای الکترونیکی، آزمون و مشاوره تحصیلی، آموزش مهارت های فنی و اجتماعی مجانی برای کلیه دانش آموزان حداکثر تا شهریور ۱۳۹۹.
همکاری و تعامل مستمر با تیم اجرایی شبکه آموزشی دانش آموز (شاد)، پشتیبانی مداوم فنی و اجرایی از آن، جهت طراحی و تولید ابزارهای آموزشی جدید و ارتقای سطح کیفی خدمات و سرویس ها و همکاری برای اجرای تفاهم نامه مشترک با شرکت ارتباطات سیار.
برنامه ریزی برای تنوع بخشی به محیط های یاددهی– یادگیری، با استفاده از تکنولوژی های جدید، کوشش برای افزایش دسترسی کلیه دانش آموزان به خصوص مناطق محروم و روستایی و عشایری به اینترنت ارزان و پاک، جهت بهره مندی از آموزش های غیرحضوریبرخط با همکاری سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در چهارچوب زیر نظام تأمین فضا، تجهیزات و فناوری.
توفیق روز افزون جناب عالی را در انجام وظایف محوله از خداوند متعال مسألت دارم».
همینطور وزیر آموزش و پرورش با صدور حکمی دیگر هم « قاسم احمدی لاشکی » را بعنوان « رئیس ستاد مرکزی مستندسازی اموال غیرمنقول وزارت آموزش وپرورش» انتخاب کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، متن حکم محسن حاجی میرزایی به شرح زیر است:
«جناب آقای قاسم احمدی لاشکی معاون محترم حقوقی و امور مجلس
به استناد ابلاغیه شماره ۲۶۳۰۶ به تاریخ ۷ خرداد ۹۶ معاون محترم حقوقی رئیس جمهور و در اجرای جزء یک بند (الف) شیوه نامه مستندسازی اموال غیرمنقول دستگاه های اجرایی (ابلاغی شماره ۵۷۳۷۴ به تاریخ 81/11/12 معاونت حقوقی رئیس جمهور) و بند(۴) دستورالعمل تشکیل ستاد مستندسازی اموال غیرمنقول وزارت آموزش وپرورش، جناب عالی با حفظ سمت بعنوان رئیس ستاد مرکزی مستندسازی اموال غیرمنقول وزارت آموزش وپرورش منصوب می شوید.
امیداست با همکاری سایر اعضاء علاوه بر حلّ و فصل اختلافات ملکی میان مجموعه های آموزش وپرورش با سازمان های وابسته و تغییر بهره برداری حقّ استفاده اراضی و املاک زیرمجموعه های آموزش وپرورش و سازمان های وابسته، امر مستندسازی اراضی و املاک آموزش وپرورش محقق شود».
منبع:

1399/05/09
11:42:37
5.0 / 5
1821
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه