راه اندازی سومین كارخانه بازیافت پسماندهای ساختمانی در آبعلی

راه اندازی سومین كارخانه بازیافت پسماندهای ساختمانی در آبعلی

پروژه آسان: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از بهره برداری مركز كنترل و نظارت تصویری مدیریت پسماند شهر تهران آگاهی داد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، صدرالدین علیپور در آیین افتتاح همزمان سه پروژه سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران اظهار داشت: در امتداد شش محور تعیین شده در محور طرح کاپ امروز با شروع به کار این پروژه ها گام اجرایی این طرح شروع شده است. نخست مرکز کنترل و نظارت تصویری مدیریت پسماند است که همه منابع انسانی و تجهیزات دخیل در مدیریت پسماند شهر تهران را به صورت برخط مورد کنترل و نظارت قرار می دهد. در این سامانه کارگران حوزه پسماند، ساعت کار، فعالیت خودرو های حمل پسماند به صورت برخط مورد نظارت قرار می گیرد.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران افزود: سامانه های برف روبی و جمع آوری پسماند و پسماندهای پزشکی قابل ردیابی و کنترل هستند و مراکز نیز بوسیله دوربین های نصب شده به صورت برخط کنترل خواهند شد بدین سان همه اتفاقات در بازه جغرافیایی در مرکز کنترل تصویری مدیریت پسماند رصد خواهد شد.
علیپور در بخش دیگری از صحبت های خود به آغاز عملیات اجرایی راه اندازی سومین کارخانه بازیافت پسماندهای ساختمانی در آبعلی اشاره نمود و اضافه کرد: هم اکنون در این مرکز 7000 تن پسماند ساختمانی بازیافت می شود که با راه اندازی این کارخانه ظرفیت آن به 11 هزار تن می رسد. این در حالیست که روزانه 22 هزار تن پسماند عمرانی و ساختمانی به این مرکز وارد می شود.
وی افزود: در پیگیری بحث هوشمند سازی امروز پنج دستگاه خوددریافت پسماند خشک مورد بهره برداری قرار گرفت. 10 دستگاه دیگر نیز ظرف هفته آینده بهره برداری خواهد شد تا با مشارکت فروشگاه های بزرگ بتوانیم شاهد استقرار این دستگاه ها در سطح شهر باشیم.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران اشاره کرد: این دستگاه ها توسط شرکتی دانش بنیان در داخل تولید می شود و یک سوم قیمت مشابه خارجی است.
منبع:

1399/06/17
19:39:28
5.0 / 5
1994
تگهای خبر: پزشك , دستگاه , شركت , هوش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه