خلیل آبادی تاكید كرد

ضرورت احیای هویتهای محلی

ضرورت احیای هویتهای محلی

رئیس كمیته گردشگری شورای شهر تهران بر ضرورت توجه به احیاء هویتهای محلی تاكید نمود.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، حسن خلیل آبادی بامداد امروز در جلسه هم اندیشی برگزاری هفته تهران اظهار داشت: لازم است که در هفته تهران ابعاد گردشگری پایتخت به مردم معرفی شود. چونکه هم برای مردم و هم برای اهل اهالی علم و فرهنگ محلات مختلف تهران خاطره انگیز است.
وی با بیان این که هویت بخشی محلی در تهران باید احیا شود اظهار داشت: روزگاری نه چندان دور اهالی محلات برای هم کری می خواندند و بچه نازی آباد، شوش و غیره بودن یک افتخار محسوب می شد.
وی با بیان این که سوابق و اتفاقاتی که در محلات رخ داده باید برای مردم بیان شود، اظهار داشت: متاسفانه حس تعلق به تهران بین تهرانی ها کم شده و مردم در این شهر گسترده به صورت مواج زندگی می کنند. بگونه ای که ممکنست یک شهروند تهرانی در محلات مختلفی زندگی کند و این حس تعلق را می کاهد.
خلیل آبادی با بیان این که تهران یک پکیج کامل از مردم مختلف ایران با فرهنگ وقومیت های مختلف است، اظهار داشت: تهران توسط مردم مهاجر ساخته شده و باید به هویتهای محلی در مکتب تهران بطور ویژه توجه گردد و اگر می خواهیم مکتب تهران جامعیت یابد باید هویت محلی، تاریخی و مقاصد گردشگری به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد تا حس تعلق به شهر افزایش یابد.1399/06/22
12:43:30
5.0 / 5
1646
تگهای خبر: علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه