وزیر علوم:

هیأت علمی دانشگاه فرهنگیان احتیاج به بازسازی دارد

هیأت علمی دانشگاه فرهنگیان احتیاج به بازسازی دارد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بر لزوم تقویت هیأت علمی دانشگاه فرهنگیان تاكید كرد و اظهار داشت: هیأت علمی دانشگاه فرهنگیان احتیاج به بازسازی دارد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، منصور غلامی با اشاره به اینکه امروز شاهد می باشیم داوطلبان نخبه و شایسته‎ای برای حضور در دانشگاه فرهنگیان اعلام آمادگی می کنند، اظهار نمود: بر همین مبنا نیاز است که اساتید توانمند بیشتری در دانشگاه فرهنگیان حضور یابند.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اضافه کرد: باید به سرعت با اضافه کردن هیأت علمی جدید، این دانشگاه را تقویت کرد؛ البته این به معنای ضعف اساتید فعلی که تجارب بالایی دارند، نیست؛ ولی لزوم دارد که این دانشگاه تقویت شود.
دانشگاه فرهنگیان باید بیشتر از محل ماده (۲۸) استفاده کند
وی با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت ماده (۲۸) اساسنامه دانشگاه فرهنگیان بیشتر بهره برد، اظهار داشت: اغلب افرادی که از محل ماده(۲۸) جذب می شوند، از دانشگاه های برتر کشور بوده که دارای مدارک لیسانس به بالا هستند و بعد از یک دوره یکساله آماده تدریس در مدارس می شوند.
غلامی افزود: با عنایت به هزینه کمتر استفاده از ماده (۲۸) اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، اما هم اکنون رغبت کمتری جهت استفاده از این ماده وجود دارد و این در حالیست که برای جذب داوطلبان تعهد ۴ ساله، باید مدت زمان بیشتری را صرف کرد.
بر مبنای اعلام خانه ملت، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خاطرنشان کرد: در این حوزه وزارت علوم وظیفه کنترل و نظارت دارد و در حوزه اجرا ورود نمی کند و وظیفه اجرا با وزارت آموزش و پرورش است.1399/07/10
19:31:31
5.0 / 5
1762
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه