ابلاغ فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری

ابلاغ فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری

پروژه آسان: باهدف پاسخ گویی به پرسش مهر1400-1399، شیوه نامه اجرائی بیست ویكمین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری به استانها ابلاغ گردید.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، بیست و یکمین پرسش مهر مطرح شده با عنوان "فرزندانم، برای مقابله با ویروس کرونا چگونه باید به اعضای خانواده خود، همکلاسی ها، مدرسه و دوستان یاری و کمک کنید؟" از جانب رئیس جمهور عنوان شد.
در امتداد تاکید بر استمرار اجرای پرسش مهر باهدف ارتقای سطح آگاهی، پرورش روحیه مشارکت جویی و پرسشگری، آشنایی با دستاوردهای انقلاب اسلامی و ایجاد روحیه اعتمادبه نفس و خودباوری که در سطح دانش آموزان سراسر کشور و مدارس ایرانی خارج از کشور و فرهنگیان و کارکنان آموزش وپرورش برگزار می شود، به همین دلیل شیوه نامه اجرائی بیست ویکمین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری به ادارات کل استان ابلاغ گردید.
بر طبق این شیوه نامه، عناوین و رشته های این فراخوان درزمینه های فرهنگی (رسانه و فضای مجازی، ادبی) و هنری (تجسمی، نمایشی - فیلم کوتاه و آوایی) می باشد و تمام دانش آموزان دختر و پسر در همه دوره های تحصیلی به جز دوره اول ابتدایی و معلمان کلیه دوره های تحصیلی شاغل در آموزش وپرورش، همکاران فرهنگی و معلمان مدارس غیردولتی که امسال شاغل هستند، می توانند در این فراخوان شرکت نمایند.
شایان ذکر است دانش آموزان و فرهنگیان می توانند با ثبت نام و ارسال اثر بوسیله سامانه در چارچوب رشته ها و گرایش های مختلف این جشنواره با خلق آثار فرهنگی و هنری تا ۳۰ آذر ۹۹ به سؤال رئیس جمهور پاسخ دهند. کنگره ملی بیست ویکمین پرسش مهر در تیرماه ۱۴۰۰ برگزار می شود.
شیوه نامه اجرائی بیست ویکمین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری
منبع:

1399/07/15
23:20:33
5.0 / 5
1370
تگهای خبر: آموزش , تحصیل , دانش آموز , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه