حضور یك سومی پرسنل اجرایی مدارس و ادارات آموزش و پرورش تهران از شنبه

حضور یك سومی پرسنل اجرایی مدارس و ادارات آموزش و پرورش تهران از شنبه

به گزارش پروژه آسان مدیركل آموزش و پرورش شهر تهران از حضور یك سومی پرسنل اجرایی مدارس و ادارات آموزش و پرورش تهران از شنبه اطلاع داد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، عبدالرضا فولادوند در اینباره اظهار نمود: به دنبال تصمیمات جدیدی که ستاد مقابله با کرونا برای کشور در شهرهای با وضعیت قرمز اتخاذ نموده است، ما هم تابع این مصوبات هستیم، تعلیم و تربیت و آموزش به صورت غیر حضوری و مجازی تداوم دارد.
وی ادامه داد: عوامل اجرایی مدارس به میزان یک سوم در مدرسه روزانه حضور دارند و مباحث تدریس و رفع اشکال و تهیه بسته های آموزشی و درسنامه و همینطور رصد آموزش در کلاس های درس را برعهد دارند و حدود دو سوم عوامل اجرایی دورکاری دارند.
برپایه گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، فولادوند با اشاره به اینکه وظیفه اصلی عوامل اجرایی مدارس، روند رسیدگی و رصد آموزش کلاس های مجازی است تصریح کرد: انشالله بتوانیم با این تدابیر، میزان تلفات و میزان شیوع بیماری کرونا را به حداقل برسانیم. ما در وضعیت بحرانی هستیم و آموزش در بحران را رقم می زنیم و نگران سلامت حال تک تک همکاران خود هستیم.
وی درخاتمه بر این نکته هم تصریح کرد که در روند آموزش حتما کلاس های تربیت بدنی و پرورشی و نشاط دانش اموزان مد نظر باشد تا از این مسیر به سلامت عبور نماییم.
منبع:

1399/08/29
21:17:29
5.0 / 5
1500
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه