در پی واكنش های به وجود آمده در مورد فعالیت های دانشگاه فرهنگیان؛

وزیر علوم منظور خویش را از ارسال نامه به رهبری شرح داد

وزیر علوم منظور خویش را از ارسال نامه به رهبری شرح داد

پروژه آسان: وزیر علوم به دنبال انتشار نامه خود به مقام معظم رهبری و واكنش هایی كه در مورد فعالیتهای دانشگاه فرهنگیان به وجود آمده، منظور دقیق خویش را از ارسال این نامه شرح داد.دکتر منصور غلامی در گفت و گو با ایسنا، در خصوص انتشار نامه خود به مقام معظم رهبری در مورد ضرورت به کارگیری فارغ التحصیلان دانشگاه های کشور در تأمین نیروی آموزشی مورد نیاز آموزش و پرورش اظهار داشت: متاسفانه از نامه بنده به محضر مقام معظم رهبری، سوء برداشت شده است.

وی افزود: اولاً همانطور که در آگاه نامه آورده شده، به هیچ وجه نظر به کم رنگ شدن جایگاه دانشگاه فرهنگیان نبوده. ثانیاً بحث استفاده از نیروی انسانی تحصیل کرده موجود که همزمان مسئولین کشور، دغدغه اشتغال آنها را هم دارند، بوده که بکارگیری آنها در یک مقطع چند ساله مشکل تأمین انبوه معلم مورد نیاز آموزش و پرورش را هم حل خواهد نمود. ثالثاً اعلام نظر کارشناسی به عدم ضرورت گسترش کمی دانشگاه مذکور با تمام محدودیت هایی است که در ابعاد مختلف در این رابطه وجود دارد.

وزیر علوم تصریح کرد: نکته آخر اینکه عزیزانی که ابراز نگرانی کرده اند، پیش از اینکه حضرت آقا نامه را دریافت و ملاحظه بفرمایند، اینهمه واکنش منفی نشان داده اند.

دکتر غلامی تصریح کرد: بنده همان روز و بلافاصله در مصاحبه ای که در رسانه ها و همچون صدا و سیما هم پخش گردید، توضیح دادم که منظور توقف روال جاری فعالیتهای دانشگاه فرهنگیان نبوده و نیست.

منبع:

1399/09/09
12:32:43
5.0 / 5
844
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه