شكوفایی خلاقیت دانش آموزان در مدرسه ایدنو

شكوفایی خلاقیت دانش آموزان در مدرسه ایدنو

به گزارش پروژه آسان معاون فرهنگی اجتماعی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان از جشنواره ای متفاوت در جهت رویش های خلاقانه دانش آموزی، مدرسه ایده های نو، با عنوان ˮجشنواره ایدنوˮ اطلاع داد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، علی جانباز معاون فرهنگی اجتماعی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان اظهار داشت: نظر به اهمیت، شکوفایی خلاقیت در بین نسل جوان و پرورش آنها بعنوان مدیران و آینده سازان فردا، فراخوان ایده ها و رویش های خلاقانه دانش آموزی مدرسه ایده های نو با عنوان "جشنواره ایدنو"، به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در شبکه های اجتماعی و سایت افتتاح شد.
وی اظهار داشت: این جشنواره، ویژه دانش آموزان متوسطه دوم است. تمامی دانش آموزان انجمنی و غیرانجمنی می توانند در این رقابت شرکت نمایند و از جوایز نفیس بهره مند شوند و یک حمایت ویژه جشنواره و صندوق ملی پشتیبانی از ایده ها، مخصوص دانش آموزان پایه دهم عضو انجمن اسلامی هم در این جشنواره تدارک دیده شده است.
جانباز تصریح کرد: این جشنواره از ۲۰ آذرماه در سرتاسر کشور شروع شده است و دانش آموزان می توانند تا سوم اسفند در جشنواره ایدنو شرکت نمایند و بعد از ثبت نام، ایده های خود رابه این جشنواره ارسال نمایند.
معاون فرهنگی اجتماعی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان افزود: دانش آموزان بعد از ارسال ایده های خود، وارد بخش پشتیبان (حمایت مربی) و داوری می شوند و همزمان با ارسال بوم های ایده پردازی، پشتیبانی و داوری به صورت مستمر توسط پشتیبان ها و داورها انجام می شود تا دانش آموزان زمان لازم برای اصلاح و عرضه ایده های بهتر و خلاقانه تر را داشته باشند. داوری در این بخش تخصصی است و از راه تیم داوری صورت خواهد گرفت. همچنین، ایده های برتر ملی و استانی در این مرحله توسط داور معرفی می گردند.
وی اظهار داشت: همینطور ۱۰ ایده برتر استان (۵دختر و ۵پسر) به رویداد ملی ایدنو راه می یابند و جوایزی به آنها اهدا می شود. همینطور ۶ ایده برتر دانش آموزان سال دهم(۳دختر و ۳پسر) ضمن دریافت جوایز، جهت اجرای ایده توسط صندوق پشتیبانی از ایده، حمایت می شوند.
جانباز تصریح کرد: در بازه زمانی تیر تا مردادماه۱۴۰۰ یک رویداد ملی در چارچوب کارگاه های خلاقیت، ایده پردازی، کسب و کار، کارآفرینی و صنایع خلاق و مدیریت پروژه ویژه رتبه های برتر برگزار می شود و از ۱۰ دانش آموز ایده پرداز مدرسه ای تقدیر به عمل خواهد آمد و همینطور صاحبان ایده های برتر می توانند بعنوان پشتیبان در دوره بعد جشنواره ایفای نقش کنند.
معاون فرهنگی اجتماعی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان اظهار داشت: علاقمندان به شرکت در این فراخوان می توانند با رفتن به سایت ایدنو به آدرس idnoo.ir و تکمیل اطلاعات گروه خود در بخش ثبت نام و هم چنین از راه پرس لاین موجود در کانال پیام رسان بله به آدرس idnoo_ir مبادرت به ثبت نام کنند.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، گفتنی است جشنواره ایدنو از ۲۰ آذرماه به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در سرتاسر کشور شروع شده است و دانش آموزان تا سوم اسفند فرصت دارند تا در این جشنواره شرکت نمایند.
منبع:

1399/11/05
13:45:33
0.0 / 5
638
تگهای خبر: اجتماعی , دانش آموز , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه