تجهیز مدارس به مواد ضدعفونی کننده

تجهیز مدارس به مواد ضدعفونی کننده

پروژه آسان: سرپرست وزارت آموزش و پرورش با صدور پیامی هفته «بزرگداشت پیوند اولیاء و مربیان» را تبریک گفت.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، در متن پیام علیرضا کاظمی آمده است: هفته بزرگداشت پیوند اولیاء و مربیان سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ را به والدین عزیز، مربیان گرامی واعضای شوراهای انجمن اولیا و مربیان تبریک عرض می کنم و از همکاری، همراهی و تعامل مستمر شما عزیزان در عبور از شرایط خاص و سخت سال تحصیلی گذشته تشکر و قدردانی می کنم.
سال تحصیلی جدید را با شعار «تضمین سلامت، استمرار آموزش و ارتقای کیفیت» شروع کردیم، رمز موفقیت در عملیاتی کردن این شعار، مشارکت خانواده ها با آموزش وپرورش است، بدین جهت هفته بزرگداشت پیوند اولیاء و مربیان با شعار «همراهی اولیا، همکاری با مربیان» نامگذاری شده است.
همکاری و مشارکت تنگاتنگ خانواده با نظام آموزشی و همسویی وهمراهی والدین با معلمان خصوصاً در دوران شیوع و استمرار بیماری کرونا سبب شد جریان تربیت با سرعت و کیفیت مناسبی تداوم یابد و به راه ها ی جدید، مسیرهای آموزشی نو و روش های مؤثری در امر تربیت دست یابیم و والدین عزیز با تبدیل خانه به کلاس درس و صبوری و متانت، یار و همراه معلمان شدند.
در ادامه این پیام آمده است: با همکاری انجمن های اولیاء و مربیان بخش مهمی از نیازهای آموزشی دانش آموزان مناطق محروم در تامین تجهیزات و امکانات آموزشی مرتفع شد، برای شناسایی آسیبها وکاستیهای آموزش مجازی، نظرات مشورتی والدین را جمع آوری و نتایج آنرا در برنامه ریزی ها اعمال کردیم، جلسات انجمن های اولیا و مربیان بصورت مجازی ادامه یافت و با اتکا به پشتیبانی و حمایت خانواده ها و نمایندگان آنها در انجمن های اولیا ومربیان، توانستیم تا حدود زیادی کاستی های ناشی از تعطیلی مدارس و آموزش حضوری را تعدیل نماییم.
اکنون که در آستانه بازگشایی تدریجی مدارس هستیم، همکاران من از سطح ستاد تا مدرسه بطور شبانه روزی در تلاش هستند تا شرایط لازم را برای حضور تدریجی دانش آموزان در مدارس فراهم آورند.
واکسیناسیون معلمان و کادر اداری مدارس و مناطق تقریباً به پایان رسیده و اکنون پروسه واکسیناسیون دانش آموزان با سرعت بالا در حال انجام می باشد، هم چنین تجهیز مدارس به امکانات بهداشتی و مواد ضدعفونی سرلوحه کار همه مدارس قرار دارد.
سرپرست وزارت آموزش و پرورش در این پیام تاکید کرده است: همانطور که بارها بیان شد اولویت وزارت آموزش و پرورش در بازگشاییی مدارس، حفظ سلامت دانش آموزان و معلمان است، از آنجائیکه لطمه های روحی و روانی ناشی از تعطیلی مدارس بُعد دیگری از سلامت فرزندان مان را تهدید می کند، از والدین گرامی درخواست می کنم بیش از گذشته به یاری آموزش و پرورش بشتابند تا بتوانیم با همکاری و همفکری خانه و مدرسه زمینه های لازم برای رشد و شکوفایی کودکان و نوجوانان را فراهم آوریم.
به نمایندگی از مدیران مدارس، معلمان و تمامی همکاران فرهنگی از همراهی و یاری شما والدین گرامی و اعضای انجمن های اولیا و مربیان سپاسگزارم و امیدوار هستم که هفته پیوند امسال نقطه عطفی در ارتباط بین اولیا و مربیان باشد.
بدون هیچ تردیدی کودکان و نوجوانان سرمایه مشترک خانواده و آموزش و پرورش برای ساختن آینده این سرزمین هستند و هرگونه پیوند و همکاری که منجر به بهبود فرآیندها و حصول به اهداف عالی نظام تعلیم و تربیت باشد، خجسته و مبارک است.
از درگاه خداوند متعال برای همه مردم کشورمان خصوصاً دست اندرکاران امر سلامت، درمان و تربیت، سلامت و موفقیت آرزو می کنم.
منبع:

1400/07/25
23:23:36
0.0 / 5
258
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه