سرپرست معاونت آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان كرمان:

آموزش حضوری مدارس ادامه دارد

آموزش حضوری مدارس ادامه دارد

به گزارش پروژه آسان کرمان سرپرست معاونت آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به اینکه حل مشکلات دانش آموزان و معلمان عشایر در اولویت قرار دارد، از ادامه آموزش حضوری مدارس اطلاع داد.


اصغر پارسا در جلسه هم اندیشی و توجیهی مدیران مدارس متوسطه اول و دوم آموزش و پرورش عشایری استان بیان نمود: باید با دانش آموزان پدرانه و مادرانه رفتار نماییم و بعنوان مسئولی دلسوز، اهم مشکلات و صدمه ها بخصوص مسائل آموزشی دانش آموزان را شناسایی کرده و در صدد یافتن چاره باشیم.
وی ادامه داد: طبق بخشنامه ها و قوانین تازه از جانب وزارت، آموزش در مدارس باید به شکل حضوری پیش رود، دانش آموزان عشایر در خانواده هایی بااصالت، غیور و بی آلایش به زندگی مشغولند و در راه تحصیل همیشه با مشکلات خاص و عدیده ای رو به رو بوده اند که هدف ما یافتن چاره برای کم کردن این مشکلات و ارتقای کیفیت آموزشی این عزیزان است.
سرپرست معاونت آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان تصریح کرد: طی ماه های گذشته که درگیر کرونا بوده و هستیم، فرایند آموزش و یادگیری در فضای مجازی پیش رفت که در این مقطع زمانی بیشترین زحمت بر دوش دبیران و مدافعان آموزش بود و به یقین میتوان ادعا کرد، بیشترین زحمات و چالش ها در امور آموزشی و پرورشی مقابل راه سرگروه های درسی بود و با توان و تلاش مضاعف خود، تلاش کردند تا بهترین راه ها و شیوه های متناسب با شرایط را عرضه کنند.
پارسا اظهار نمود: همان گونه که بر همه ما آشکار است، آموزش از راه فضای مجازی از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست؛ ازاین رو با توجه کمتر شدن آمار مبتلایان به کرونا، بخشنامه ها و قوانین تازه ای از جانب وزارت صادر گردیده است که در آن از حضوری شدن آموزش در مدارس از این تاریخ به بعد خبر می دهد.
او در آخر از پایگاه سلامت اداره آموزش و پرورش عشایری استان کرمان دیدن کرد.1400/11/05
20:31:39
0.0 / 5
343
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه