نماینده ولی فقیه در ورامین:

ورامین نیازمند اردوگاه دانش آموزی است

ورامین نیازمند اردوگاه دانش آموزی است

از تهران نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین اظهار داشت: آموزش و پرورش باید در امتداد خدمت به مردم و تعلیم و تربیت فرزندان مردم حرکت نماید ؛ آموزش و پرورش نقش به سزایی در زمینه تعلیم و تربیت دارد.


آیت الله سیدمرتضی محمودی ظهر امروز پنجشنبه هشتم اردیبشهت ماه در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران که در بیت معظم له برگزار شد، تصریح کرد: خصلت دنیا فریب دهنده است، هر کس که در این دنیا بی نیاز باشد محسون از گناه است، مردم در این دنیا آرامش لازم و کافی را ندارند، نباید خویش را فراموش نماییم، باید در راه حق قدم برداریم.
وی افزود: نباید فریب مال دنیا را بخوریم، نباید فریب پست و مقام را بخوریم ؛ در جهت خدمت به مردم قدم برداریم و رضایت خدا را مد نظر قرار دهیم.
نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین اضافه کرد: آموزش و پرورش باید در جهت خدمت به مردم و تعلیم و تربیت فرزندان مردم حرکت کنند ؛ آموزش و پرورش نقش بسزایی در حوزه تعلیم و تربیت دارد.
آیت الله محمودی خاطرنشان کرد: دشت ورامین با جمعیت ۱۲۰ هزار نفری در حوزه دانش آموز نیازمند اردوگاه دانش اموزی است، باید این اردوگاه راه اندازی شود.
امام جمعه شهرستان ورامین بیان نمود: دانشگاه فرهنگیان پسرانه از مطالبات مردم ورامین است، ورامین در گذشته مرکز تربیت معلم پسران را داشته ولی متاسفانه تعطیل شده و نباید این منطقه فاقد دانشگاه فرهنگیان پسرانه باشد.1401/02/09
12:39:56
0.0 / 5
203
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه