وزیر آموزش و پرورش پیشنهاد داد

جمع آوری نقدهای دانش آموزان بر کتاب های درسی

جمع آوری نقدهای دانش آموزان بر کتاب های درسی

به گزارش پروژه آسان، وزیر آموزش و پرورش ضمن اشاره به حضور در جمع تشکل های دانش آموزی خراسان رضوی اظهار داشت: در این جلسه پیشنهاد دادم سازمان دانش آموزی به نمایندگی از تشکل های دانش آموزی نقدهای وارد بر کتاب های درسی را با نظرخواهی از دانش آموزان کشور جمع آوری کنند و در جلسه ای با مؤلفان کتب درسی به اشتراک گذارند.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، رضامراد صحرایی در صفحه شخصی خود در ویراستی در اینباره نوشت: روز پنج شنبه میهمان تشکل های دانش آموزی خراسان رضوی بودم، هر بار که با فرزندان عزیز ایران عزتمند گفتگو می کنم بیشتر از پیش به آینده این کشور امیدوار می شوم.
وی ادامه داد: یکی از ابتکارات آنها این بود که همه تشکل ها با نام سردار شهیدسلیمانی و با عنوان قرارگاه شهید سلیمانی متحد شده بودند. فرزندان ما باید از نوجوانی تمرین یکی بودن کنند، با هر سلیقه ای یکصدا برای ایران.
وزیر آموزش و پرورش همینطور ضمن اشاره به این که تریبون های آزاد دانش آموزی به فرزندان ما کمک خواهد نمود تا گفتمان سازی را از دوران مدرسه یاد بگیرند اظهار داشت: باید به ترویج این فرهنگ کمک کرد. باید اجازه داد این نسل نوجوان و پرارزش در ساختن آینده خود موثر باشد.
صحرایی در ادامه نوشت: بنابراین در این جلسه پیشنهاد دادم سازمان دانش آموزی به نمایندگی از تشکل های دانش آموزی نقدهای وارد بر کتاب های درسی را با نظرخواهی از دانش آموزان کشور جمع آوری کنند و در جلسه ای با مؤلفان کتب درسی به اشتراک گذارند.
منبع:

1402/03/15
19:20:35
5.0 / 5
232
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه