سردار مهری خبر داد

آماده باش ده میلیون دانش آموز همیار پلیس برای نوروز 97

آماده باش ده میلیون دانش آموز همیار پلیس برای نوروز 97

پروژه آسان: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی بامداد امروز از آماده باش ده میلیون همیار پلیس برای نوروز  97 اطلاع داد.به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، سردار تقی مهری بامداد امروز در مراسم آماده باش نوروزی همیاران پلیس كه در دبستان سعادت در منطقه 9 برگزار گردید با اشاره به اینكه امروز آماده باش همیاران پلیس در نوروز 97 اعلام می گردد اظهار داشت: از ده سال قبل همكاری خوبی بین آموزش و پرورش و پلیس راهور و همینطور معاونت پرورشی آموزش و پرورش در جهت ارتقای فرهنگ ترافیك برقرار شده است.

وی با اشاره به اینكه نوروز امسال با شعار پرهیز از خطر و آرامش در سفر فعالیت همیاران پلیس آغاز می شود، خاطرنشان كرد: در سال 84 بیش از 28 هزار نفر در تصادفات جان می باختند اما امروز با تلاش های صورت گرفته این عدد سالیانه به 16 هزار نفر رسیده است.

وی با اشاره به اینكه همیار شدن كودكان باعث افزایش حفظ خودباوری و مسئولیت پذیری می گردد اظهار داشت: همیاران پلیس در افزایش ارتقاء فرهنگ ترافیك و پیشگیری از بروز تصادفات نقش زیادی ایفا كرده اند.

سردار مهری با اشاره به اینكه ده میلیون همیار پلیس در سراسر كشور داریم اظهار داشت: این در شرایطی است كه پلیس مدرسه هم داریم و حكم این پلیس های مدرسه در حكم مامور پلیس است و بطور قطع رانندگان متخلف در صورت گزارش این افراد جریمه می شوند.

فعالیت ده میلیون دانش آموزش همیار پلیس و 100 هزار فرهنگ یار ترافیك

همچنین كاظمی معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش هم با اشاره به اینكه از پلیس تشكر می نماییم، ادامه داد: آموزش مهارت قانونمندی از سنین كوچك كار بسیار ارزشمندی است كه با همكاری پلیس درحال انجام است.

وی با اشاره به اینكه همه در مدارس درگیر ارتقاء فرهنگ ترافیك هستند اظهار داشت: در كنار ده میلیون دانش آموزش همیار پلیس، صدهزار فرهنگیار ترافیك هم فعالیت می نمایند كه امیدواریم تخلفات در نوروز امسال با كمك این افراد كاهش یابد.
1396/12/22
22:04:45
5.0 / 5
4544
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه