ساداتی نژاد:

شكست آمریكا در سوریه باعث طرح ادعای استفاده از سلاح شیمیایی در این كشور شده است

شكست آمریكا در سوریه باعث طرح ادعای استفاده از سلاح شیمیایی در این كشور شده است

پروژه آسان: نماینده مردم كاشان در مجلس، اظهار داشت: دنیا می داند كه مستكبران همیشه در تنگناها دست به دروغ زده تا به اهداف خود برسند. امروز شكست آمریكا و اسرائیل در سوریه باعث این ادعاهای سخیف شده كه سرنوشت این ادعای كذب در عراق را مردم جهان به یاد دارند.به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، سیدجواد ساداتی نژاد در نطق میان دستور در جلسه علنی امروز مجلس، بیان كرد: مقام معظم رهبری امسال را سال پشتیبانی از كالای ایرانی نامگذاری كردند بنابراین امسال برای دولت و سیاستگذاران برای نظارت مستمر و نظارت بر رعایت استانداردهای تولید و مبارزه قاطع با قاچاق و دقت در تولید محصول باكیفیت و برای آحاد مردم برای مصرف كالای ایرانی و پشتیبانی از تولید داخل یك مسئولیت به همراه دارد.

وی در ادامه بیان كرد: در سال های گذشته مسئولین و دولت در تحقق شعار سال كه اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال بود موفقیت چشمگیری نداشتند. امیدواریم امسال با اهتمام ویژه و برنامه ریزی دقیق این حلقه مهم در اقتصاد مقاومتی تحقق یابد. از آنجائیكه در شعار امسال مقام معظم رهبری هم مسئولین و هم مردم را مورد خطاب قرار دادند علاوه بر دولت لازم است محصولات كالای داخلی به مطالبه عمومی مردم تبدیل گردد در غیر این صورت شعار سال تحقق نخواهد یافت.

نماینده مردم كاشان در مجلس بیان كرد: مجددا صدای شرور آمریكا و متحدانش در ادعای كذب استفاده از سلاح شیمیایی در سوریه برای اجرای نقشه شوم دیگری به گوش می رسد. دنیا می داند كه مستكبران همیشه در تنگناها دست به دروغ زده تا به اهداف خود برسند. امروز شكست آمریكا و اسرائیل در سوریه باعث این ادعاهای سخیف شده كه سرنوشت این ادعای كذب در عراق را مردم جهان به یاد دارند.

ساداتی نژاد در ادامه بیان كرد: اوضاع نابسامان ارز در چند روز اخیر شرایط نامطلوبی را بوجود آورده و اضطرابی را در حوزه اقتصادی كشور بوجود آورده است. مردم انتظار دارند رییس جمهور كه در زمان انتخابات با شعار اقتصاد مورد اعتماد آمدند امروز به وعده های خود عمل كنند و وضعیت باثباتی را در حوزه ارز تولید كنند. وضعیت نامساعد اقتصادی و معیشت بزرگ ترین مشكل امروز جامعه است. مردم انتظار دارند با اجرای برجام و وعده های داده شده گشایش را در اوضاع اقتصادی ببینند ولی شرایط برخلاف وعده ها و قول های داده شده است.

وی تصریح كرد: دولت و رییس جمهور باید با تجدیدنظر در سیاست های خود و تكیه بر اقتصاد مقاومتی و ظرفیت های بومی و اولویت بندی مناسب در خروج از ركود و افزایش تولید و تولید اشتغال بكوشد. دولت باید بداند كه گفت وگو با مردم همیشه اثربخش بوده است و برای مردم ضروری می باشد. دولت باید به جای تلاش برای پس گرفتن سوال از رییس جمهور، از فرصت سوال برای توضیح به مردم بهره گیرد.

ساداتی نژاد ادامه داد: از دولت و وزیر ارتباطات می خواهم پشتیبانی از پیام رسان های داخلی را در اولویت قرار دهد. از وزیر آموزش و پرورش می خواهم در مورد افزایش حقوق معلمان كه در چند جلسه گذشته دولت در وزارتخانه های خاصی افزایش حقوق صورت گرفته است در مورد این وزارتخانه هم صورت گیرد. از وزیر نیرو می خواهم در مورد تغییر تعرفه برق كاشان با عنایت به نزدیكی تابستان اقدام نماید زیرا در چهار ماه از خرداد تا شهریور بیش از 7.5 میلیون لیتر آب توسط كولرهای آبی در این منطقه تلف می گردد بنابراین تغییر سیستم سرمایشی ضروری می باشد.

وی خاطرنشان كرد: به منظور رونق گردشگری از رییس سازمان میراث فرهنگی می خواهم درآمد ناشی از بازدید مراكز فرهنگی و تاریخی شهرستان را به همان شهرستان برگردانند تا در همان شهرستان از آن استفاده گردد. از وزیر كار و رفاه اجتماعی می خواهم پس از 15 سال در مورد بیمارستان تامین اجتماعی كاشان كه به صورت نیمه كاره رها شده، تجدیدنظر كرده و اقدام عاجلانه انجام دهند.

وی در انتها اظهار داشت: از وزیر راه و شهرسازی می خواهم با عنایت به اینكه تمام راه های منتهی به كاشان بدون ایمنی است، برای آن اقدامی انجام دهد. از رییس سازمان محیط زیست می خواهم در مورد معادن جوشقان كه مردم این منطقه را ناراضی كرده و حق و حقوق آنها را تضعیف كرده است، رسیدگی لازم را انجام دهند. از وزیر كشور می خواهم دلیل عدم تحویل زمین به شهرك ماهیان زینتی توضیح دهد.


1397/01/22
14:44:06
5.0 / 5
4784
تگهای خبر: آمریكا , اجتماعی , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه