برخی دانش آموزان البرزی در روزهای امتحانات ریتالین مصرف می كنند؟

برخی دانش آموزان البرزی در روزهای امتحانات ریتالین مصرف می كنند؟

پروژه آسان: مدیركل آموزش و پرورش البرز در مورد بحث شیوع مصرف ریتالین در میان دانش آموزان در روزهای امتحانات تصریح كرد: اینكه بعنوان مسئول آماری را تایید یا رد كنم مستندی در اختیار ندارم و اعتقاد دارم مسئولان حتما باید برای عرضه آمار پایه پژوهشی داشته باشند.


خسرو ساكی در گفت و گو با ایسنا در مورد مبحث شیوع مصرف ریتالین در میان دانش آموزان و اینكه آیا این مساله در استان البرز هم مطرح است یا خیر اظهار داشت: ما در كرج و البرز پایشی نداشتیم و امكان این پایش هم وجود ندارد و نمی دانم بر چه اساسی این مورد اعلام شده است.
وی اضافه كرد: وقتی كه بخواهیم آمار عرضه نماییم حتما باید كار پژوهشی انجام دهیم در حالیكه بنده در آموزش و پرورش چه در سطح ملی و چه در سطح استانی چنین پژوهشی ندیدم، گزارشی هم تابحال به ما منعكس نشده است، ازاین رو در رد و یا تائید آمار وزارت بهداشت مستندی در اختیار ندارم و معتقدم یك مسئول برای عرضه یك آمار حتما باید كار پژوهشی انجام داده و گزارش مبتنی بر یك تحقیق دقیق باشد.
مدیركل آموزش و پرورش استان البرز در پاسخ به اینكه برنامه آموزش و پرورش برای بررسی این مورد در استان چیست اظهار داشت: در البرز طرحی به نام نماد كه مخفف نظام مراقبت از صدمه های اجتماعی دانش آموزان است داریم كه با مشاركت 14 دستگاه در حال اجراست و می تواند همین مبحث را هم تحت پوشش قرار دهد.
وی افزود: اكنون این طرح در 6 مدرسه نظرآباد در حال اجراست ولی چنین اطلاعاتی(مصرف ریتالین توسط دانش آموزان) هنوز از آن حاصل نشده است.
این مسئول اظهار نمود: در این طرح با تشكیل پرونده الكترونیكی، برای هر دانش آموز صدمه دیده و در معرض صدمه تدابیری اندیشیده شده تا مددكاری لازم صورت گیرد.1397/03/05
14:17:30
5.0 / 5
4714
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه