رئیس مركز سنجش وزارت آموزش و پرورش:

حراست از حوزه های تكثیرسوالات امتحانی، مصوبه ای برای برگزاری امتحانات نهایی درسال دوازدهم نداریم

حراست از حوزه های تكثیرسوالات امتحانی، مصوبه ای برای برگزاری امتحانات نهایی درسال دوازدهم نداریم

پروژه آسان: رئیس مركز سنجش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه هنوز مصوبه ای از جانب شورای عالی آموزش و پرورش در خصوص برگزاری امتحانات نهایی در پایه دوازدهم از سال آینده به دستمان نرسیده است اظهار داشت: درباره تغییر در تعداد دروس امتحان نهایی موثر در احتساب سابقه تحصیلی كنكور سراسری در سال۹۸ هم تصمیم گیری نشده است.


عبدالرسول عمادی در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به اینكه آیا با عنایت به تكمیل ساختار آموزشی جدید و استقرار پایه دوازدهم در سال آتی، امتحانات نهایی از این پس در پایه دوازدهم برگزار می شود یا خیر؟ اظهار نمود: شورای عالی آموزش و پرورش باید درباره تكلیف امتحانات نهایی در سال آینده تصمیم بگیرد.
وی اضافه كرد: هنوز شورای عالی مصوبه ای در خصوص برگزاری امتحانات نهایی در پایه دوازدهم از سال آینده ندارد تا ما بتوانیم اعلام نماییم.
رئیس مركز سنجش وزارت آموزش و پرورش درباره تاثیر تعداد دروس امتحان نهایی در كنكور سراسری هم اظهار داشت: برای سال ۹۷ تغییری در تعداد دروس امتحان نهایی موثر در احتساب سوابق تحصیلی كنكور نداریم. برای سال ۹۸ هم هنوز تصمیمی گرفته نشده است.
عمادی در ادامه با اشاره به فرا رسیدن ایام برگزاری امتحانات نهایی آخر ترم و حفظ امنیت امتحانات اظهار داشت: حوزه های تكثیر با حساسیتی بیش از پیش حراست می شوند تا سوالات در شرایط كاملا امن تكثیر شوند.1397/03/06
13:00:20
5.0 / 5
5094
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه