مدیركل ارزیابی عملكرد و پاسخگویی به شكایات وزارت آموزش و پرورش تاكید كرد

ممنوعیت دریافت وجه از اولیاء هنگام ثبت نام، روش های ثبت شكایات مردمی

ممنوعیت دریافت وجه از اولیاء هنگام ثبت نام، روش های ثبت شكایات مردمی

پروژه آسان: مدیركل ارزیابی عملكرد و پاسخگویی به شكایات وزارت آموزش و پرورش با تاكید بر اینكه دریافت وجه هنگام ثبت نام را به هیچ وجه قبول نداریم اظهار داشت: معتقدیم مكانیزم های مشاركت مردمی باید به گونه ای باشد كه توهم ثبت نام مشروط را از بین ببرد.


علیرضا كمرئی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینكه هر ساله یكی از موضوعات مورد شكایت، دریافت وجه به هنگام ثبت نام مدارس است اظهار نمود: طی صدمه شناسی كه از چهار سال فرایند ثبت نام انجام دادیم مشخص شد، دریافت وجه الزامی از اولیا كه ممنوعیت دارد یكی از آسیبهاست.
وی اضافه كرد: البته بسیاری مدیران مدارس تلاش می كنند در زمان ثبت نام هیچ شرطی وجود نداشته باشد. دریافت وجه به هنگام ثبت نام را به هیچ وجه قبول نداریم و معتقدیم مكانیزم های مشاركت مردمی باید به گونه ای باشد كه توهم ثبت نام مشروط را از بین ببرد.
مدیركل ارزیابی عملكرد و پاسخگویی به شكایات وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به راه های ارتباط مردم با آموزش و پرورش برای ثبت شكایات اظهار نمود: ما در همه مناطق و استان ها ادارات پاسخگویی به شكایات داریم و شماره های تماس آن در دسترس مردم قرار دارد.
كمرئی ادامه داد: ضمنا مردم می توانند در سامانه ثبت شكایات اعتراضات خویش را به صورت موردی ثبت كنند.
وی تصریح كرد: موظفیم در سطح مناطق و در یك بازه زمانی معین به شكایات پاسخ دهیم كه در صورت نیاز به صورت اتوماتیك به سطوح بالاتر استانی و وزارتخانه می رسد تا به فوریت مورد بررسی قرار بگیرد.1397/04/01
13:21:17
5.0 / 5
4277
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه