بطحائی: كار در دوره ابتدایی پیچیده و دشوارتر از سایر دوره هاست

بطحائی: كار در دوره ابتدایی پیچیده و دشوارتر از سایر دوره هاست

پروژه آسان: وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینكه كار در دوره ابتدایی پیچیده و دشوارتر از سایر دوره هاست اظهار داشت: معلمان مهربان ابتدایی خویش را آماده كرده اند تا سال تحصیلی باشكوهی را آغاز كنند.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، سید محمد بطحائی در مراسم جشن شكوفه ها و غنچه ها كه در دبستان شهید امیری كیای منطقه ۱۲ تهران برگزار شد، ضمن تبریك شروع سال تحصیلی اظهار داشت: شروع سال تحصیلی بهاری است كه در پاییز شاهد آن هستیم كه امسال با ایام بزرگداشت واقعه كربلا و هفته دفاع مقدس مقارن شده و پیام عشق به میهن اسلامی را می دهد.

وی ادامه داد: خوشبختانه توسعه پیش دبستانی در سال های اخیر سبب شده بچه ها مدرسه را در كلاس اول راحتتر تحمل كنند و خویش را با شرایط مدرسه تطبیق دهند، سال های گذشته بسیاری بچه ها در ایام اول بی تاب بودند و گریه می كردند اما آرامشی كه امروز در میان بچه ها وجود دارد به دلیل توسعه دوره پیش دبستانی است.

وزیر آموزش و پرورش سلام ویژه به مربیان پیش دبستانی و معلمان ابتدایی داشت و اظهار داشت: كار در دوره ابتدایی پیچیده و دشوارتر از سایر دوره هاست. معلمان مهربان ابتدایی خویش را آماده كرده اند تا سال تحصیلی باشكوهی را شروع كنند. همه كادر آموزش و پرورش به دنبال فراهم كردن فضایی برای با هم زندگی كردن و شاد زیستن در مدرسه هستند تا دانش آموزان از یادگیری خود لذت ببرند.

بطحائی تصریح كرد: باید موانع پیش رو را برداریم. امروز شاهد بودم كه در این مدرسه فضای بازی و محوطه مدرسه بسیار كوچك و محدود است و این مشكل بسیاری مدارس دیگر هم هست. تلاش می نماییم موانع را برداریم تا دانش آموزان از آمدن به مدرسه لذت ببرند.

او همینطور خطاب به دانش آموزان اظهار داشت: چشمان خیلی از شما هنوز پف دارد و خواب آلوده است. از فردا باید سحرخیزی را تمرین كنید.در این سه چهار ماه عادت كردید بامداد دیرتر بیدار شوید كه باید تمرین كنید سحرخیز تر باشید.
1397/06/31
12:51:40
5.0 / 5
4545
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه