با تدبیر دولتمردان می توان از سختی ها عبور كرد

با تدبیر دولتمردان می توان از سختی ها عبور كرد

پروژه آسان: وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: با تدبیر همه دولتمردان و مدیران ارشد كشور می توان از این سختی ها عبور كرد و مسیر رشد و بالندگی كشور را دنبال كرد.به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا سیدمحمد بطحائی امروز در شورای اداری شهرستان شاهیندژ- كه همزمان با سفر اعضای هیئت دولت به آذربایجان غربی برگزار گردید - اظهار نمود: مردم فشارهای مختلفی همچون بیكاری و فشار اقتصادی را با روی گشاده متحمل می شوند و ما اگر با شناخت عمیق از پتانسیل های موجود كشورمان به سراغ مشكلات برویم می توانیم با روش های به جای خودش این مشكلات را كاهش دهیم.

وی با اشاره به اینكه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی همواره این انقلاب در معرض تهدیدهای دشمنان داخلی و خارجی بوده است اما علیرغم این سوژه همچنان پایبند به آموزه های الهی و دینی بوده است، اضافه كرد: در یك سال اخیر كه دشمن ما و در راس آن امریكا بعنوان نماد اصلی دشمنی با ملت ایران كه شمشیر را از رو بسته است به دشمنی با ما پرداخته اند.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینكه ایران اسلامی دارای مردمی بی نظیر در جهان است، اظهار داشت: دشمنان به زعم خود درصدد بودند تا نظام اسلامی چهلمین سالگرد پیروزی خودرا نبیند اما در آبان ماه امسال مردم ایران اسلامی نشان دادند كه باوجود همه سختی ها و فشارهای وارده اقتصادی همچنان خط قرمزشان نظام اسلامی است.

بطحائی با اشاره به اینكه كشورها برای تامین منابع درآمدی نیازمند چند منبع همچون نفت هستند، اظهاركرد: این منابع درآمدی كشور تحت تاثیر برخی سخت گیری ها خواهند بود. سختگیری هایی كه در زمینه تبادلات بانكی صورت می گیرد باز تاثیری از این موضوعات خواهند داشت.

وی اضافه كرد: اغلب صادرات انجام شده كشور باید از راه سیستم مالی به كشور باز گردد و بانك هایی كه باید این كار را انجام دهند وقتی در دایره تحریم قرار می گیرند نمی توانند به سادگی پول را وارد سیستم كنند.

بطحائی افزود: به فرمایش رهبر معظم انقلاب آزموده را آزمودن خطاست. ما شرایط خیلی مشكل تری را پشت سر گذاشته ایم و این شرایط سخت را باز دوباره طی می نماییم و نشانه های شكست آمریكا در ماه های اخیر مشهود بوده است.

وی اشاره كرد: این سختگیری ها آثاری را برجای می گذارد و این آثار را با صبوری و ایمان و اغتقادات می توان پشت سر نهاد چونكه ایران اسلامی كشوری با منابع فراوان است كه در كمتر كشوری این منابع و فرصت ها را می توان یافت.

وزیر آموزش و پرورش اشاره كرد: با یك نیرو و سرمایه انسانی توانمند و خاصیت های مدیریتی می توان از این مواهب و ثروت های الهی بیشترین بهره را برد و ظرفیت های بالقوه را به بالفعل تبدیل كرد.1397/08/29
14:38:44
5.0 / 5
4724
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه