آموزش های امدادی و بشردوستانه به بیشتر از دو میلیون دانش آموز

آموزش های امدادی و بشردوستانه به بیشتر از دو میلیون دانش آموز

به گزارش پروژه آسان معاون پیش دبستانی و دبستان سازمان جوانان هلال احمر از افزایش فعالیت های آموزشی هلال احمر به دانش آموزان و كودكان اطلاع داد.


سعید بابایی در گفتگو با ایسنا با اشاره به آموزش فعالیت های امدادی و بشردوستانه طرح دادرس از آموزش به بیشتر از دو میلیون دانش آموز در طول اجرای این طرح اطلاع داد و اظهار داشت: لزوم بازآموزی و تكمیل آموزش ها ما را بر آن داشت تا چتر آموزشی مان را گسترش دهیم كه در این راستا جلساتی با مسئولان آموزش و پرورش برگزار گردید تا آموزش های طرح دادرس به دانش آموزان دوره دبستان و متوسطه دوم هم عرضه شود.
بابایی اظهار داشت: سازمان جوانان به كمك معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر مبادرت به تهیه محتوای آموزشی امدادی و بشر دوستانه متناسب با سن دانش آموزان دوره دبستان و دبیرستان دوره دوم كرده است.
وی افزود: با اضافه شدن این بخش از دانش آموزان به طرح دادرس، خلا ارتباطی بین كانون ها دانش آموزی و دانشجویی از بین رفته و بازآموزی سر فصل های آموزشی باعث فهم بهتر از آموزش ها می شود.
بابایی اجرایی شدن كامل این طرح را مستلزم تامین اعتبارات مالی دانست و اظهار داشت: الان كارشناسان داخلی و بین المللی به این مهم دست یافته اند كه سرمایه گذاری در بخش آموزش، سبب پیشگیری زیادی از هدر رفت منابع می كند.
به قول وی در جهت اجرایی شدن این موضوع، گردهمایی هایی با حضور مدیران و كارشناسان در سازمان جوانان در حال انجام می باشد.1397/12/09
16:06:18
5.0 / 5
4235
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه