وزیر آموزش و پرورش:

كلاس های درس برای همه دانش آموزان مناطق سیل زده در روز ۱۷ فروردین دایر است

كلاس های درس برای همه دانش آموزان مناطق سیل زده در روز ۱۷ فروردین دایر است

پروژه آسان: وزیر آموزش و پرورش با اشاره به صدمه ۳۰۰ واحد آموزشی در استان های مازندران، گلستان و لرستان در اثر سیل اظهار داشت: ما تمام توان و تلاش خویش را برای رفع مشكلات نقاط صدمه دیده به كار گرفتیم و انشاالله روز شنبه ۱۷ فروردین ماه تمامی دانش آموزان می توانند در مدارس مذكور یا مكان ھای جایگزین حضور یابند.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، سید محمد بطحایی با اشاره به حادثه اخیر وقوع سیل در بعضی استان ھا اظھار كرد: باوجود شادمانی مردم از بارش نزولات آسمانی متاسفانه جاری شدن سیل باعث جان باختن و مصدومیت عده ای ازھموطنانمان شد و من این مصیبت را به بازماندگان تسلیت می گویم.
وی ادامه داد: در جریان سیل اخیر تعداد ۳۰۰ واحد آموزشی در بعضی استان ھا همچون مازندران، گلستان و لرستان گرفتار صدمه شدند بنابراین ما تمام توان و تلاش خویش را برای رفع مشكلات نقاط صدمه دیده به كار گرفتیم و انشاالله روز شنبه ۱۷ فروردین ماه تمامی دانش آموزان می توانند در مدارس مذكور و یا مكان ھای جایگزین حضور یابند و مشكلی در این زمینه وجود نخواھد داشت. ازاین رو كلاس های درس برای همه دانش آموزان مناطق سیل زده در نخستین روز بعد از تعطیلات نوروزی، دایر است.
وزیر آموزش و پرورش از اعزام ھیئتی به استان گلستان خبرداد و خاطرنشان كرد: در دو شھر گمیشان و آق قلا به دلیل آبگرفتگی مداوم تعداد ۲۸ واحد آموزشی استقامت و ایمنی لازمه را از دست داده اند و یكی دو مورد هم تخریب داشتیم، خانواده ھا هم مشكل رفت و آمد در این محله ھا را دارند، بنابراین ھمكاران ما ماموریت دارند تا با ایجاد مراكز شبانه روزی موقت از وقفه تحصیلی دانش آموزان جلوگیری نمایند.
وی افزود: آموزش و پرورش برای رفع مشكلات در مناطق سیل زده از لحاظ فضا و نیروی انسانی بی وقفه تلاش می كند تا در روند تحصیل دانش آموزان خللی ایجاد نشود.

مدارس شیراز مشكلی ندارند
بطحایی تصریح كرد: در استان خوزستان هم پیش بینی ھای لازم صورت گرفته تا در صورت بروز حادثه، مبحث مدیریت شود، در شیراز هم مدرسه ای گرفتار مشكل شده بود كه رفع شد.
وزیر آموزش و پرورش كه در حاشیه بازدید از كانون اصلاح تربیت كه عصر شنبه انجام شد، سخن می گفت، اظھار كرد: بھترین احسای كه می شود در این بازدید داشت، احساس تلخ وشیرین است چونكه انسان با مشاھده نوجوانان در این مكان كه در این سنین كم مرتكب اشتباھاتی شدند احساس ناراحتی می كند اما از این نظر كه سازمان زندان ھا با فراھم كردن امكانات، فضای مطلوب و خیلی خوب تربیتی بوجود آورده تا نوجوانان دوران گذار خویش را سپری كنند احساس خوبی را بوجود آورده است.
به گزارش مركز امور ھماھنگی ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش، وی افزود: از سازمان زندان ھا به واسطه برقراری چنین شرایط مطلوبی برای نوجوانان تشكر می كنم؛ مطمئنا افراد باخاطرات خوبی از كانون خارج می شوند و این برنامه ھا تاثیر مثبتی در آینده زندگی آنھاخواھد داشت. آموزش و پرورش هم مساعدت ھا و همكاری هایی را با این كانون داشته است اما این آمادگی هم وجود دارد تا در زمینه نرم افزاری بیشتر از پیش با این مركز تربیتی ھمكاری كند.



1398/01/16
17:58:54
5.0 / 5
4318
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه