تهیه بسته فرهنگی و مشاوره ای برای دانش آموزان مناطق سیل زده

تهیه بسته فرهنگی و مشاوره ای برای دانش آموزان مناطق سیل زده

پروژه آسان: معاون پرورشی فرهنگی وزارت آموزش وپرورش با اشاره به ابعاد اجتماعی و انسانی حاصل از سیل اخیر در كشور از تهیه بسته فرهنگی، تربیتی و مشاوره ای برای دانش آموزان این مناطق آگاهی داد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، علیرضا كاظمی در نشست با روسای بخش های حوزه معاونت پرورشی كه در اهواز برگزار شد، با اشاره مصوبات این نشست اظهار داشت: در این جلسه به دنبال این بودیم كه با نظر و مشاوره روسای بخش ها در حوزه معاونت پرورشی یك بسته فرهنگی تربیتی و مشاوره ای برای دانش آموزان مناطق سیل زده تهیه نماییم.
وی بابیان اینكه قسمتی از بسته در همین نشست نمایش شد، اضافه كرد: بسته تكمیلی توسط همكاران ما در حوزه معاونت پرورشی تهیه و تدوین می شود و برای پشتیبانی و اجرا در اختیار حوزه معاونت پرورشی قرار می گیرد.
كاظمی درباب محتوای بسته فرهنگی و تربیتی و مشاوره ای اظهار داشت: این بسته دربرگیرنده موضوعاتی مانند؛ مشاوره، فرهنگی هنری، اردویی، قرآن و وظایفی بر عهده سازمان دانش آموزی است.
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش وپرورش به اقدامات انجام شده از طرف استان در این خصوص اشاره نمود و تصریح كرد: همكاران ما در استان اقدامات خوبی در این خصوص انجام داده اند كه قابل تقدیر است ولی برای تداوم این اقدامات نیاز به همكاری وزارت و ادارات كل استان ها داریم.
وی ابراز امیدواری كرد، با كمك ادارات كل استان ها و وزارت آموزش وپرورش برنامه ای كه تهیه می شود باكیفیت و اثربخشی بالا نمایش شود.
به گزارش مركز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش وپرورش، كاظمی با اشاره به نقش سازمان دانش آموزی و اقدامات انجام شده از طرف آن با عنایت به شرایط پیش آمده در مناطق سیل زده اظهار داشت: طی این نشست مصوب شد كه سازمان دانش آموزی با پشتیبانی اعتباراتی كه پیش بینی شده است، برای دانش آموزان لطمه دیده از سیل در مناطق سیل زده اردوهای درون استانی و برون استانی برگزار كند.1398/02/04
14:01:55
5.0 / 5
4260
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه