مدیركل نوسازی و تجهیز مدارس استان زنجان عنوان كرد:

529 مدرسه زنجان، چشم انتظار مقاوم سازی

529 مدرسه زنجان، چشم انتظار مقاوم سازی

به گزارش پروژه آسان مدیركل نوسازی و تجهیز مدارس استان زنجان اظهار داشت: بیشتر از ۵۹۲ باب مدرسه در استان زنجان نیازمند مقاوم سازی است.


جهانگیر صفری در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: در سال ۸۵ برای همه فضاهای فیزیكی استان زنجان شناسنامه فنی صادر گردیده است كه در این بررسی مشخص شد از ۱۶۰۰ مدرسه استان زنجان تعداد ۵۱۲ مدرسه مقاوم و مابقی نیازمند مقاوم سازی بودند.
این مسئول افزود: هم اكنون ۵۹۲ باب مدرسه در استان زنجان نیازمند مقاوم سازی هستند كه ۸۹۰ میلیارد تومان اعتبار برای مقاوم سازی مدارس نیاز است.
وی ادامه داد: هم اكنون ۴۰ پروژه مدرسه سازی در استان زنجان شروع شده كه از این تعداد ۲۵ پروژه شامل تخریب و مقاوم سازی آغاز و یا در دست اقدام است.
صفری با اشاره به اینكه در سال ۹۶ به میزان ۳۹ میلیارد تومان اعتبار از محل تملك دارایی دریافت و هزینه شده است، اشاره كرد: این اعتبار در سال قبل با افزایش ۴۷ درصدی به ۵۳ میلیارد تومان رسیده است.
مدیر كل نوسازی و تجهیز مدارس استان زنجان با اشاره به اینكه در سال ۱۳۹۶ به میزان ۱۰ میلیارد تومان اعتبارات ملی هزینه شده است، تصریح كرد: این اعتبارات در سال قبل به ۳۸ میلیارد تومان رسیده كه نشان از افزایش ۲۸۰ درصدی اعتبارات ملی دارد.
وی با اشاره به اینكه ۲۳۸۷ كلاس درس در چارچوب ۵۸۷ مدرسه در استان زنجان استانداردسازی شده است، اشاره كرد: سیستم گرمایشی ۹۱۷ كلاس درس هم باید در دستور كار قرار گیرد كه نیازمند اعتبار ۲۸ میلیارد تومان است.1398/02/07
15:09:26
5.0 / 5
4359
تگهای خبر: كلاس , مدارس , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه