حاجی میرزایی:

مردم ایران در مقابل استكبار می ایستند

مردم ایران در مقابل استكبار می ایستند

به گزارش پروژه آسان وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: 13 آبان نماد همبستگی ملت ایران است، آنها در مقابل آمریكا یكپارچه، متحد و همدل هستند.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی در مراسم نواختن زنگ ملی استكبارستیزی با اشاره به سه حادثه بزرگ تاریخی رخ داده در ۱۳ آبان ماه اظهار داشت: نخست سالگرد تبعید امام در آبان سال ۱۳۴۳ است. دومین واقعه در سال ۵۷ رخ داد و دانش آموزان دست به تظاهرات مقابل رژیم زدند و جمع كثیری به شهادت رسیدند و سوم در سال ۵۸ نیز تسخیر لانه جاسوسی صورت گرفت.
وی ادامه داد: در ۱۳ آبان ماه سال قبل نیز شدیدترین تحریمها مقابل ایران توسط آمریكا اعمال شد و آن طور كه خودشان می گویند هدف آنها تحمیل بیشترین فشار و درد به جامعه و نابود كردن اقتصاد ماست.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینكه درگیر جنگ نظامی نیستیم اما این جنگ به شدت سنگین تر است و آثار تلخی دارد اظهار داشت: ملت ایران با مقاومت و اهتمام مسئولان این روزهای سخت را پشت سرگذاشته و می تواند بگوید این راهبرد و استراتژی حداكثر فشار به ملت ایران از طرف امریكا شكست خورده و ناموفق است.
حاجی میرزایی با اشاره به اینكه چهار رویداد رخ داده در آبان ۴۳، آبان ۵۷، آبان ۵۸ و آبان ۹۷ یك حلقه مشترك دارد كه مهمترین آن دشمنی آمریكا با ملت ایران است اضافه كرد: وجه مشترك دیگر، ظهور فرهنگ استكبارستیزی و نفی سلطه گری در جامعه ایران است. مردم ایران نشان دادند زیربار زور و سلطه نمی روند و در مقابل استكبار می ایستند.
وی با اشاره به نقش امام و رهبری در راهبری جریان مقدس و خط استكبارستیزی اظهار داشت: در هر سه واقعه تاریخی آمریكا شكست خورد و در تحریم های اخیر نیز ناكام است. آثار مقاومت مردم مشخص است و امروز سرافرازیم كه زیربار ظلم و ستم نرفته ایم. ۱۳ آبان نماد همبستگی ملت ایران است، آنها در مقابل آمریكا یكپارچه، متحد و همدل هستند.
منبع:

1398/08/14
10:05:39
5.0 / 5
4255
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه