هدف دشمن دوقطبی كردن و ایجاد شكاف بین مردم و مسئولان است

هدف دشمن دوقطبی كردن و ایجاد شكاف بین مردم و مسئولان است

به گزارش پروژه آسان معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه آمریكا بعنوان اصلی ترین دشمن ایران با كمك غرب در فتنه 88 بسیار كاركرده بود و امیدهایی در این توطئه بزرگ داشتند، اظهاركرد: هدف دشمن دوقطبی كردن بین اقشار مختلف مردم و بین مسئولین مختلف و ایجاد شكاف بین مردم و مسئولین و درنهایت ایجاد فاصله و شكاف بین مردم و رهبری بود.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، قبل از ظهر امروز علیرضا كاظمی در آئین گرامیداشت سالروز حماسه ۹دی با عنوان میثاق با ولایت كه با حضور بسیجیان حوزه ستادی در سالن آمفی تئاتر ساختمان شهید رجایی برگزار شد، اظهار نمود: حماسه نهم دی دارای ابعاد مختلفی است پس باید درباب ابعاد مختلف این حركت عظیم تحقیق نماییم. حركت مردم در این روز نشان از قدرت نرم نظام است كه موضوعی بسیار مهم و یك نقطه عطف در تاریخ جمهوری اسلامی و تجربه ای جدید برای مردم بود.
كاظمی بابیان اینكه آمریكا بعنوان اصلی ترین دشمن ایران با كمك غرب در فتنه ۸۸بسیار كاركرده بود و امیدهایی در این توطئه بزرگ داشتند، اظهاركرد: هدف دشمن دوقطبی كردن بین اقشار مختلف مردم و بین مسئولین مختلف و ایجاد شكاف بین مردم و مسئولین و درنهایت ایجاد فاصله و شكاف بین مردم و رهبری بود.
معاون پرورشی و فرهنگی اشاره كرد: نهم دی متعلق به حزب و یا طیف سیاسی خاصی نیست بلكه متعلق به همه مردم است كه با حركت خودجوش مقابل فتنه دشمن ایستادند و تمام توطئه های دشمن را نقش بر آب كردند.
كاظمی با اشاره به سخنان حضرت علی مقابل السلام درباب فتنه ها اظهار داشت: با مرور تاریخ اسلام می توان اظهار داشت كه تنها بصیرت توانست این فتنه بزرگ را ناكام بگذارد، در صورتیكه در زمان های مختلف شاهد بی بصیرتی در مواجهه با فتنه ها بوده ایم.
وی اشاره كرد: خودجوش، مردمی، عظیم و بی نظیر بودن این حركت موجب شد حماسه نهم دی در نوع خودش بی نظیر باشد و این دلیل گرامیداشت هرساله این روز ماندگار است.
معاون پرورشی و فرهنگی با اشاره به اینكه رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری حركت عظیم مردم در این روز حماسی را رقم زد، اشاره كرد: در این فتنه، نظام جمهوری اسلامی هزینه هایی را پرداخت و همچنان نیز می پردازد و دشمنان همچنان در پوشش های دیگری برای ایجاد فتنه تلاش می كند.
كاظمی با اشاره به آیاتی از قرآن، اشاره كرد: یكی از روش های كه دشمن اهداف خودش را از آن طریق دنبال می كند شبهه افكنی است كه با ظاهری زیبا، عقلانی و پسندیده مطرح می شود كه تشخیص آن توسط افراد دشوار است.
وی افزود: تنها راه عبور از فتنه ها تمسك به قرآن و آموزه های ائمه معصومین علیهم السلام است، بدین سبب خردورزی، تقوای الهی، عبرت گرفتن از تاریخ، زهد و... همچون راه های بصیرت افزایی است.
به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، معاون پرورشی و فرهنگی درانتها با اشاره به حدیثی از حضرت امام محمدباقر مقابل السلام، اظهار داشت: پرچم هدایت و بصیرت جز ولایت و ولایت پذیری نیست پس باید قدردان مردم در این راه بود.
منبع:

1398/10/11
23:39:08
5.0 / 5
4420
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه