تكلیف اولیاء برای پرداخت شهریه مدارس غیردولتی روشن شد

تكلیف اولیاء برای پرداخت شهریه مدارس غیردولتی روشن شد

به گزارش پروژه آسان بنابر اظهارات مدیركل مدارس و مراكز غیردولتی آموزش و پرورش، جریان آموزش از نخستین روز تعطیلی در مدارس غیردولتی فعال بوده و فرایند آموزش ادامه دارد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، سعید صالح با اشاره به استمرار فرایند آموزش برای دانش آموزان اظهار داشت: همانطور كه وزیر آموزش و پرورش اعلام نمودند از آغاز تعطیلات آموزش تعطیل نیست، جریان آموزش از نخستین روز تعطیلی در مدارس غیردولتی هم فعال بوده و فرایند آموزش ادامه داشت.
مدیركل مدارس و مراكز غیردولتی اظهار داشت: مدارس غیردولتی موظف به عرضه برنامه درسی هستند بنابراین مدیران، همكاران و معلمین این مدارس با استفاده از ظرفیت هایی كه در اختیار دارند و به انحاء مختلف و با استفاده از شیوه های متنوع الكترونیكی و شبكه های مجازی در بحث آموزش و یادگیری دانش آموزان فعال بوده و آموزش را ادامه دادند.
صالح تعیین شهریه یك دانش آموز را بر مبنای هزینه های تمام شده برای یك مدرسه عنوان نمود و اظهار داشت: در شرایط فعلی هم مدارس موظف به پرداخت اجاره بهای ملك بوده و همینطور موسسین می بایست حقوق اسفند ماه معلمانشان را پرداخت كنند.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدارس و مراكز غیردولتی و توسعه مشاركت های مردمی آموزش و پرورش، وی خاطرنشان كرد: هیچ یك از هزینه های مدارس كاسته نشده، نه اجاره بهایی حذف شده و نه حق التدریسی و موسسین موظف به پرداخت آنها هستند و از اولیاء تقاضا داریم نسبت به پرداخت اقساط شهریه دانش آموزان خود مساعدت كنند تا موسسین بتوانند حقوق همكاران را پرداخت كنند.
صالح اضافه كرد: از اولیاء، موسسین و معلمین می خواهیم تا در شرایط فعلی با همدلی و همكاری فرایند آموزش را تداوم ببخشند.
منبع:

1398/12/20
18:01:28
5.0 / 5
3302
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه