افزوده شدن یك ماه به سال تحصیلی در صورت بازگشایی مدارس از نیمه فروردین

افزوده شدن یك ماه به سال تحصیلی در صورت بازگشایی مدارس از نیمه فروردین

به گزارش پروژه آسان وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینكه درباره تعطیلی مدارس تابع سیاست های ستادملی كرونا هستیم، اظهار داشت: اگر مدارس از نیمه فروردین دایر شوند بابت این یك ماهی كه از دست داده ایم یك ماه به زمان آموزش افزوده می شود.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی در جلسه ستاد مقابله با كرونا اظهار نمود: طبق گزارشی كه یونسكو اعلام نموده است 330 میلیون دانش آموز به صورت سراسری و اگر تعطیلات محدود منطقه ای را درنظر بگیریم حدود 500 میلیون دانش آموز در جهان از رویداد كرونا متاثر شده اند.
وی با اشاره به اینكه درباره تعطیلی تابع سیاست های ستادملی كرونا هستیم، اظهار داشت: مهمترین سیاستی كه این روزها داریم این است كه اجازه ندهیم تعطیلی مدرسه منجر به تعطیلی آموزش شود.
وزیر آموزش و پرورش افزود: ما همه تلاش خویش را به كار می گیریم تا سال تحصیلی را با كمترین صدمه و نقص به پایان ببریم.
حاجی میرزایی با اشاره به اینكه برای این كار آموزش تلویزیونی را تدارك دیده ایم، اظهار داشت: به جهت آنكه وقفه آموزشی ایجاد نشود تعداد برنامه ها از 10 به 28 نوبت و از یك شبكه به سه شبكه افزایش پیدا كرده است و همكاری خوبی از جانب صداوسیما وجود دارد.
وی ادامه داد: همینطور سامانه ای طراحی نموده ایم كه این هفته عملیاتی خواهد شد و همه دانش آموز، معلمان و مدیران روی بستر شبكه های داخلی بایكدیگر ارتباط خواهند داشت.
وزیر آموزش و پرورش درباره زمان بازگشایی مدارس و تغییر تقویم آموزشی هم اظهار داشت: اگر مدارس از نیمه فروردین دایر شوند بابت این یك ماهی كه از دست داده ایم یك ماه به زمان آموزش افزوده می شود. هر زمانی كه به سال تحصیلی اضافه می نماییم با احتساب آموزشی است كه در این دوره در فضای مجازی و غیرحضوری عرضه و دنبال شده است.1399/01/02
14:54:46
5.0 / 5
3133
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه