بیل گیتس از هیئت مدیره كمپانی مایكروسافت كناره گیری كرد

بیل گیتس از هیئت مدیره كمپانی مایكروسافت كناره گیری كرد

پروژه آسان: بیل گیتس كه قبلا و از سال دو هزار بعنوان مدیرعامل مایكروسافت خدمت می كرد، از این سمت كناره گیری كرد تا زمان بیشتری را برای بنیاد علمی بیل و ملیندا گیتس سپری كند. در سال 2008 او فعالیت تمام وقت خودرا در كمپانی واگذار كرد تا بتواند تلاش بیشتری برای كارهای بشردوستانه كند. بنظر می رسد این كنارهگیری از هیئت مدیره كمپانی نیز دلیلی مشابه با كارهای بشر دوستانه داشته باشد. او كه اولویت خودرا كارهای بشر دوستانه قرار داده است، همچنان عنوان مشاور فنی در مایكروسافت را دارد تا بتواند به فعالیت این كمپانی كمك نماید.

مدیر ارشد مایكروسافت، ساتیا نادلا در بیانه ای اضافه كرد: كاركردن با بیل گیتس، امتیاز و افتخار بزرگی بوده و تجربه خیلی از او كسب كرده ایم. بیل گیتس شركت را بر پایه نیروی دموكراتیك و حل مشكلات و چالش های جامعه بنا نهاد. مایكروسافت همچنان از مشاوره فنی بیل برای پیشبرد محصولات و خدمات خود استفاده خواهدنمود. از دوستی و آشنایی با او سپاسگذار و خوشحال هستم و به دنبال ادامه فعالیت در زمینه توانمندی بشر در تمامی زمینه ها هستیم.
در حالی گیتس هنوز هم تا حدودی با شركتی كه خود تاسیس كرده، ارتباط دارد، این كنارهگیری بعد از سال 2000 كه مدیریت ارشد را رها كرد را، بزرگترین قدم خود برای جدا شدن از این كمپانی می داند.
theverge.com 2121


منبع:

1399/01/27
23:10:49
5.0 / 5
2868
تگهای خبر: خدمات , شركت , علم , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه