تذكر میرلوحی به شهردار تهران درباره املاك نجومی

تذكر میرلوحی به شهردار تهران درباره املاك نجومی

یك عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره ضرورت ارائه گزارش از روند رسیدگی به موضوع املاكی موسوم به نجومی به شهردار تهران تذكر داد.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، سیدمحمود میرلوحی در صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری درباره سرنوشت املاک نجوبی خطاب به شهردار تهران اظهار داشت: با گذشت قبل از سه سال از طرح مسئله املاک نجومی و گزارش بازرسی کل کشور از نحوه و میزان واگذاری تعداد قابل توجهی ملک شهرداری به افراد، مدیران سابق شهرداری و اشخاصی که ارتباط اداری با شهرداری نداشته اند و انتظار افکار عمومی درباب اطلاع رسانی در این مساله بنظر می رسد اقدامات لازم و موثر در جهت بازپس گیری حقوق شهرداری صورت نگرفته است.
وی ادامه داد: مجوز تخفیف تا 50 درصد قیمت کارشناسی ملک به تعاونی های کارکنان نمی توانسته به مدیران و اشخاص خارج از شهرداری تعمیم داده شود. تشکیل تعاونی به نام شهرداری و اشخاصی که رابطه اداری با شهرداری نداشتند محل تامل و بررسی حقوقی است.
وی افزود: با لحاظ این موارد و مطالعه لیست ارسال شده از جانب سازمان املاک مشخص می شود که حدود 220 نفر تحت عناوین مختلف از این تخفیفات که برخی رقم چند میلیارد تومانی می باشد برخوردار شده اند و موضوع در شعبه 15 دادرسی کارکنان دولت مطرح بوده و با توجه پرونده اخیر و محکومیت دادیار شعبه مذکور خواهشمند است گزارش اقدامات حقوقی و قضایی در جهت استرداد حقوق شهرداری و دریافت این وجوه جهت اطلاع به شورا ارائه شود.1399/07/06
13:26:43
5.0 / 5
1898
تگهای خبر: مطالعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه