شهردار منطقه ۵ عنوان كرد

ضرورت آمادگی ۱۰۰ درصدی همزمان با شروع فصل بارش ها

ضرورت آمادگی ۱۰۰ درصدی همزمان با شروع فصل بارش ها

به گزارش پروژه آسان شهردار منطقه ۵ بر ضرورت آمادگی مجموعه شهرداری منطقه همزمان با آغاز فصل بارش ها تاكید نمود.


به گزارش پروژه آسان به نقل از ایسنا، محمود کلهری، اظهار داشت: در برنامه های تدوین شده از یکسو، فرصت ها، ظرفیت ها، ابزار و امکانات و از طرفی، چالش ها و نیازمندی ها لحاظ شود.

وی ادامه داد: دستیابی به اهداف، مستلزم داشتن برنامه ای هدفمند، کاربردی و عملیاتی است. تهران شهری برای همه است و این مهم به معنای آن است که عدالت در دسترسی و برخورداری از امکانات باید برای همه شهروندان فراهم گردد و این مهم جز با برنامه ریزی دقیق و اصولی امکان پذیر نیست.
شهردار منطقه ۵ بر اهمیت فراهم کردن بسترهای مشارکت مردم تصریح کرد و اضافه کرد: مشارکت مردم در امور، اتفاقی نیست. برای جلب مشارکت مردم و افزایش اعتماد عمومی باید هدفمند حرکت کرد. در این حوزه نقش شورایاران قابل اهمیت است.
وی براهمیت پروژه های محله محور تصریح کرد و اظهارداشت: در پروژه های محله محور باید نظر مردم، ذینفعان و شورایاران تامین گردد تا دستاوردهای این مهم برای مردم حلاوت و شیرینی حداکثری داشته باشد.
شهردار منطقه ۵ اظهارداشت: با فساد به شدت، مخالف هستم و برخورد قاطع می کنم. کار دستگاه های نظارت بسیار حساس و خطیر است. اقدام های دستگاه های نظارت باید پیشگیرانه باشد تا مچ گیری.
کلهری خطاب به معاونان ومدیران خود اظهار داشت:
تحت هیچ شرایطی تحت فشار، اقدامی انجام ندهید چه در ارتباط با پست دادن، چه جابجایی نیروها و چه سایر امور.
شهردار منطقه ۵ درباره پروژه های عمرانی هم اظهار داشت: در مبحث پروژه های عمرانی باید مطالبه و نیاز مردم درنظرگرفته شود و این مهم در پروژه های محله محور، به صورت ویژه لحاظ شود.
وی ادامه داد: علاوه براین، انجام و اجرای پروژه های عمرانی با مطالعه دقیق و بررسی های فنی صورت گیرد و کمیته فنی تشکیل و موارد صورت جلسه شود تا پروژه ها صحیح و اصولی اجرا شود.
کلهر اظهار داشت: در مبحث پروژه ها، باید نظارت دقیق کنید تا اقدامات، به بهترین شکل و به نحو کاملا مطلوب اجرا شود، چون که مردم ما را با اقدام ها و فعالیت هایمان، قضاوت می کنند و رضایتمندی مردم بسیار اهمیت دارد.
شهردار منطقه ۵ تصریح کرد: منابع محدود است، اما در عین حال، باید حداکثر بهره برداری، حاصل شود. غافلگیرشدن، قابل پذیرش نمی باشد و کاملا بی معناست
کلهری در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: با عنایت به فرارسیدن فصل بارش، باید آمادگی صددرصدی داشته باشیم، غافلگیرشدن، قابل پذیرش نمی باشد و کاملا بی معناست.
وی ادامه داد: لایروبی کانال ها و انهار به درستی انجام و گلوگاه ها بررسی دقیق شود. معاونت عمران با نواحی، درباره نقاط آبگیر و آب ماندگی ها، به تفکیک بررسی های دقیق داشته باشند و برای این مهم برنامه های کوتاه و بلندمدت داشته باشند.
کلهری خطاب به معاونان اظهار داشت: به نواحی نگاه ویژه ای داشته باشید چون که رفتار، برخورد و عملکرد نواحی، ویترین اقدام های ماست.
کلهری به معاونان و مدیران سفارش کرد: به سمت بهینه کردن هزینه ها حرکت کنید. در ارزیابی عملکردها دقت کنید. آمار دقیق عرضه دهید. غلو نکنید و صداقت و راستگویی، پاکدستی و کار برای رضای خدا و رضایتمندی مردم را در سرلوحه کارها، قرار دهید. مهم ترین سرمایه یک مدیر، نیروی انسانی همدل و همراه می باشد و موفقیت و پیشرفت هرمجموعه ای جز با همراهی و همدلی کارکنان باانگیزه، علاقه مند و دلسوز، ممکن نیست.

کلهری تصریح کرد: فرصت ها زودگذر است. هیچ فرصتی را برای خدمت به مردم از دست ندهید.
منبع:

1399/07/16
14:26:09
5.0 / 5
1816
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
پروژه آسان
ezproject.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پروژه آسان محفوظ است

پروژه آسان

انجام پروژه